Kupujesz bułki w Biedronce? Musisz o tym wiedzieć

Kupujesz bułki w Biedronce? Musisz o tym wiedzieć

Poznaj ukrytą funkcję, która ułatwia zakupy
Poznaj ukrytą funkcję, która ułatwia zakupy
Źródło zdjęć: © East News | ZOFIA BAZAK
09.11.2022 17:45, aktualizacja: 09.11.2022 19:01

Biedronka to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych marketów spożywczych w Polsce. Wiele osób wybiera się właśnie do tego sklepu po codzienne zakupy. A na liście produktów niezbędnych bardzo często znajdują się bułki. Okazuje się, że szuflady, w których są wykładane, mają ukrytą funkcję

Według danych BrandIndex z 2019 roku - 75 proc. dorosłych Polaków robi regularne zakupy w Biedronce. To właśnie w tym markecie wiele osób kupuje także pieczywo. Chociaż często nie jest pieczone na miejscu, a jedynie odpiekane, i tak cieszy się dużą popularnością.

Tego nie wiedziałaś o szufladach na pieczywo w Biedronce

Bułki i chleby mają swoją specjalną strefę w markecie. W zależności od sklepu, miejsce to znajduje się w innej jego części. Czasami na początku, przy wejściu, a czasami w głębi Biedronki. Pieczywo umieszczone jest w specjalnych półkach. Wyjęcie ulubionej bułki nie jest problematyczne, dopóki jest ich pełno. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy zostało ich zaledwie kilka i znajdują się na końcu głębokiej szuflady. Jeszcze trudniej jest w przypadku dolnej półki.

Jak wyciągnąć pieczywo? - zastanawiamy się, gdy spotka nas taka sytuacja. Jak się okazuje, jest na to świetny sposób. W prawym górnym rogu półki znajduje się dźwignia, która umożliwia wysunięcie szuflady. Naciśnij ją, a potem ciesz się z wyciągniętej bułki. Pamiętaj jednak, żeby zamknąć za sobą szufladę.

Ukryte funkcje w Biedronce

Dźwignia w szufladach z pieczywem to niejedyne ułatwienie, o którym mało kto wie. Jak się okazuje, kasy w Biedronce mają ukryte funkcje, które pomagają w codziennych zakupach. Przy kasach samoobsługowych ukryte są cztery przyciski. Pierwszy przycisk od lewej przyda się szczególnie osobom starszym i osobom, które mają problemy ze słuchem. Po jego naciśnięciu komunikaty są wygłaszane głośniej.

Naciśnięcie drugiego przycisku jest równoznaczne z zawołaniem osoby z obsługi sklepu, która pomoże usunąć błąd.Trzeci przycisk przy kasie samoobsługowej przeznaczony jest dla stałych klientów sklepu. Po jego naciśnięciu możesz zeskanować kartę "Moja Biedronka". Po naciśnięciu czwartego przycisku waga zostanie wytarowana.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta