Blisko ludziLady Gaga pokazała się bez makijażu. "Chcę powiedzieć: kocham was"

Lady Gaga pokazała się bez makijażu. "Chcę powiedzieć: kocham was"

Lady Gaga pokazała się bez makijażu. "Chcę powiedzieć: kocham was"
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. APS
19.06.2020 10:44, aktualizacja: 11.02.2021 11:33

Lady Gaga potrafi szokować. Jej stylizacje są prowokacyjne, czasami to wręcz dzieła sztuki. Do tego królowa popu występuje w bardzo mocnym makijażu. Część fanów dopiero oglądając "Narodziny Gwiazdy" mogła zobaczyć jej prawdziwe oblicze. Ostatnio Lady Gaga znów pokazała się saute.

Lady Gaga jest wokalistką, producentką, autorką tekstów, a ostatnio nawet aktorką. Od zawsze kochała też prowokować. Za jej zadziwiające stylizacje pokochali ją fani i tacy projektanci, jak Karl Lagerfeld, Salvatore Ferragamo, Alexander McQueen, Gianni Versace, Christian Lacroix, Francesco Scognamiglio, Marc Jacobs i Jean Paul Gaultier. Znana z mocnych akcentów w stylizacjach piosenkarka ostatnio pokazała się światu bez grama makijażu na twarzy.

"Myślę o świecie i przesyłam miłość. Kręcę się w kółko i zastanawiam się, co by tu powiedzieć. Chcę powiedzieć: kocham was" – podpisała swoje zdjęcie na Instagramie. Jej fotografię polubiło ponad 2 miliony osób.

Nowy album Lady Gagi: Chromatica

Fani artystki musieli uzbroić się w cierpliwość, aby usłyszeć nowe piosenki Gagi. "Chromatica" to szósty album studyjny amerykańskiej wokalistki. Album początkowo miał być wydany 10 kwietnia 2020 r., lecz jego premierę przełożono na 29 maja. Oczywiście powodu pandemii koronawirusa. To pierwszy solowy projekt gwiazdy od czasu albumu "Joanne" z 2016 r.

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta