Trwa ładowanie...
Lady GaGa

Lady Gaga nie czuła się piękna. Wzruszający post gwiazdy

Lady Gaga udostępniła na swoim koncie na Instagramie poruszający post. Pisze w nim o swoim wyglądzie. "Gdy byłam młoda, nigdy nie czułam się piękna" – wyznaje.

Share
Lady Gaga nie czuła się piękna. Wzruszający post gwiazdy
Źródło: ONS.pl
d4fimvg

Lady Gaga na Instagramie

Lady Gaga jest jedną z najchętniej obserwowanych na Instagramie wokalistek. Gwiazdę śledzi obecnie ponad 36 milionów użytkowników. Ostatnio na jej koncie pojawił się bardzo osobisty post. Wokalistka, która znana jest z odważnych makijażów, pisze o tym, jak make up zmienił jej życie.

Lady Gaga o makijażu

"Gdy byłam młoda, nigdy nie czułam się piękna. Dopiero kiedy usiłowałam znaleźć poczucie piękna wewnętrznego i zewnętrznego, odkryłam moc makijażu. Pamiętam, gdy oglądałam, jak moja ciężko pracująca mama codziennie rano robi makijaż. Następnie zaczęłam eksperymentować i ja. Chciałam, aby moje marzenia o byciu tak silną, jak moja matka, stały się prawdą" – pisze Lady Gaga.

Artystka podkreśla, że wtedy właśnie wymyśliła Lady Gagę. Dodaje, że nie każdy rodzi się piękny. Ona zaakceptowała fakt, że wygląda "dziwnie" i odkryła w sobie zdolność do przekształcania siebie. To makijaż zainspirował ją do odwagi.

d4fimvg

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4fimvg

Podziel się opinią

Share
d4fimvg
d4fimvg