ycipk-2cn4b9

Lady Gaga nie czuła się piękna. Wzruszający post gwiazdy

Lady Gaga udostępniła na swoim koncie na Instagramie poruszający post. Pisze w nim o swoim wyglądzie. "Gdy byłam młoda, nigdy nie czułam się piękna" – wyznaje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lady Gaga ma 33 lata
Lady Gaga ma 33 lata (ONS.pl)
ycipk-2cn4b9

Lady Gaga na Instagramie

Lady Gaga jest jedną z najchętniej obserwowanych na Instagramie wokalistek. Gwiazdę śledzi obecnie ponad 36 milionów użytkowników. Ostatnio na jej koncie pojawił się bardzo osobisty post. Wokalistka, która znana jest z odważnych makijażów, pisze o tym, jak make up zmienił jej życie.

ycipk-2cn4b9

Lady Gaga o makijażu

"Gdy byłam młoda, nigdy nie czułam się piękna. Dopiero kiedy usiłowałam znaleźć poczucie piękna wewnętrznego i zewnętrznego, odkryłam moc makijażu. Pamiętam, gdy oglądałam, jak moja ciężko pracująca mama codziennie rano robi makijaż. Następnie zaczęłam eksperymentować i ja. Chciałam, aby moje marzenia o byciu tak silną, jak moja matka, stały się prawdą" – pisze Lady Gaga.

ycipk-2cn4b9

Artystka podkreśla, że wtedy właśnie wymyśliła Lady Gagę. Dodaje, że nie każdy rodzi się piękny. Ona zaakceptowała fakt, że wygląda "dziwnie" i odkryła w sobie zdolność do przekształcania siebie. To makijaż zainspirował ją do odwagi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2cn4b9

ycipk-2cn4b9
ycipk-2cn4b9