Blisko ludziLauren Butler robi furorę w sieci. Ludzie pokochali ją za szczerość i krągłości

Lauren Butler robi furorę w sieci. Ludzie pokochali ją za szczerość i krągłości

Lauren Butler ma miliony fanów
Lauren Butler ma miliony fanów
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. KPL
17.04.2021 14:56

Media społecznościowe z jednej strony kreują nieosiągalne ideały piękna i mogą mieć negatywny wpływ szczególnie na młodych ludzi. Z drugiej zaś dzięki nim poszerza się nasz obraz świata – zaczynamy dostrzegać i doceniać jego różnorodność. Tak jak fani Lauren Butler.

23-letnia Lauren Butler nie miałaby szans trafić do agencji modelek, wziąć udziału w sesjach zdjęciowych czy, tym bardziej, prezentować ubrania od projektantów na wybiegu. Jednak Instagram pozwolił jej zaistnieć – konto przebojowej Amerykanki obserwuje w tym momencie aż 3,3 mln użytkowników!

Modelka plus size

Butler urodziła się w 1998 roku, a pierwsze zdjęcie na Instagramie opublikowała, gdy miała zaledwie 16 lat. Wówczas nikt właściwie nie słyszał o modelkach plus size, a jedna z nich - Ashley Graham - dopiero przecierała szlaki dziewczynom noszącym większy rozmiar.

Jednak Lauren nigdy nie wstydziła się swojego ciała. Nawet gdy miała naście lat, nie ulegała presji rówieśniczej i marzeniom o bardzo szczupłej sylwetce. Wręcz przeciwnie - dużą, krągłą pupę i pokaźny biust traktuje jako swoje największe atuty.

23-latka chętnie fotografuje się w krótkich sukienkach z głębokimi dekoltami, obcisłych bluzach, białych jeansach czy topach odsłaniających brzuch. Dziewczyna stroni o retuszu i pewnie też tym przekonała do siebie tysiące ludzi stęsknionych za normalnością i walczących o prawdziwy obraz ciała w mediach.

Z miłości do ciała

Butler jest aktywna nie tylko na Instagramie, ale także na TikToku, Twitterze czy YouTubie. Śmiało można nazwać ją królową mediów społecznościowych. Zresztą – mając tylu obserwatorów 23-latka nie potrzebuje innej pracy.

Lauren jest oczywiście przedstawicielką ruchu body positive – sama jest dumna ze swojego ciała, nie wstydzi się cellulitu, rozstępów czy wałeczków i zachęca do takiej postawy innych. Jak widać skutecznie - pod zdjęciami Amerykanki pojawia się mnóstwo komplementów, podziękowań i gratulacji.

W swoich wypowiedziach 23-latka podkreśla, że jej ciało jest w stu procentach naturalne i nigdy nie poddała się żadnemu zabiegowi medycyny estetycznej czy operacji plastycznej.

Dzięki mediom społecznościowym Lauren Butler spełniła swoje największe marzenie o zostaniu modelką. Przy okazji udowodniła, że czas sztywnych kanonów piękna nieuchronnie dobiega końca, a w sieci zaczynają liczyć się takie cechy jak pewność siebie, szczerość i naturalność.

Co myślicie o działalności internetowej Lauren? Dalibyście jej "lajka"?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (218)
Zobacz także