Trwa ładowanie...
ycipk-4cq880

Leszek Miller złożył życzenia na Dzień Kobiet. Zwrócił się do wnuczki

Leszek Miller złożył Polkom życzenia z okazji Dnia Kobiet za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przy okazji były premier zwrócił się do swojej wnuczki Moniki i opublikował jej zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Leszek Miller złożył Polkom życzenia z okazji Dnia Kobiet. Pokazał zdjęcie wnuczki
Leszek Miller złożył Polkom życzenia z okazji Dnia Kobiet. Pokazał zdjęcie wnuczki (Forum)
ycipk-4cq880

– W Dniu Kobiet z najlepszymi życzeniami dla wszystkich Pań. Moc serdeczności dla Moniki – napisał na Facebooku Leszek Miller.

Przy życzeniach były premier zmieścił czarno-białe zdjęcie swojej wnuczki Moniki. 23-latka nazywana jest oczkiem w głowie swojego dziadka. Gdy trafił do szpitala w 2003 roku, czuwała przy jego łóżku.

– Pamiętam Monisię maleńką, gdy rysowała laurki. A tu taka piękna kobieta już dziś. Jak ten czas szybko leci, a Dzień Kobiet zawsze z nami – napisała przy poście jedna z internautek.

ycipk-4cq880

Zobacz także: Monika Miller pokazała zdjęcie z gimnazjum. Jak inna osoba

Życzenia z okazji Dnia Kobiet złożyli również Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki. Prezydent podziękował Polkom za ich wkład w polską kulturę, gospodarkę, naukę i w wychowanie młodego pokolenia. Życzył, by w końcu zostały docenione.

Prezes Rady Ministrów przypomniał kobietom, by, zamiast troszczyć się o innych, skupiły się na sobie i pamiętały o badaniach profilaktycznych takich jak cytologia i mammografia.

ycipk-4cq880

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia

ycipk-4cq880

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4cq880

ycipk-4cq880
ycipk-4cq880