Blisko ludziLeszek Miller złożył życzenia na Dzień Kobiet. Zwrócił się do wnuczki

Leszek Miller złożył życzenia na Dzień Kobiet. Zwrócił się do wnuczki

Leszek Miller złożył życzenia na Dzień Kobiet. Zwrócił się do wnuczki
Źródło zdjęć: © Forum
08.03.2019 14:28, aktualizacja: 08.03.2019 14:56

Leszek Miller złożył Polkom życzenia z okazji Dnia Kobiet za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przy okazji były premier zwrócił się do swojej wnuczki Moniki i opublikował jej zdjęcie.

– W Dniu Kobiet z najlepszymi życzeniami dla wszystkich Pań. Moc serdeczności dla Moniki – napisał na Facebooku Leszek Miller.

Przy życzeniach były premier zmieścił czarno-białe zdjęcie swojej wnuczki Moniki. 23-latka nazywana jest oczkiem w głowie swojego dziadka. Gdy trafił do szpitala w 2003 roku, czuwała przy jego łóżku.

– Pamiętam Monisię maleńką, gdy rysowała laurki. A tu taka piękna kobieta już dziś. Jak ten czas szybko leci, a Dzień Kobiet zawsze z nami – napisała przy poście jedna z internautek.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet złożyli również Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki. Prezydent podziękował Polkom za ich wkład w polską kulturę, gospodarkę, naukę i w wychowanie młodego pokolenia. Życzył, by w końcu zostały docenione.

Prezes Rady Ministrów przypomniał kobietom, by, zamiast troszczyć się o innych, skupiły się na sobie i pamiętały o badaniach profilaktycznych takich jak cytologia i mammografia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta