ycipk-466uze

Prezydent Andrzej Duda złożył Polkom życzenia na Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet prezydent Andrzej Duda podziękował Polkom za ich wkład w polską kulturę, gospodarkę, naukę i w wychowanie młodego pokolenia. Życzył, by w końcu zostały docenione.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda złożył Polkom życzenia z okazji Dnia Kobiet. Podziękował im za ich zasługi
Andrzej Duda złożył Polkom życzenia z okazji Dnia Kobiet. Podziękował im za ich zasługi (Forum)
ycipk-466uze

Życzenia Andrzeja Dudy z okazji Dnia Kobiet

"Z okazji Święta Kobiet składam wszystkim Polkom w kraju i na świecie życzenia szczęścia i wszelkiej pomyślności. Dziękuję za wszystko, co robią Panie dla innych, wnosząc nieoceniony wkład w wychowanie młodego pokolenia, w polską naukę, kulturę, gospodarkę, i gratuluję wszystkich sukcesów, które Panie odnoszą" – czytamy na oficjalnej stronie kancelarii prezydenta.

Duda przypomniał, że w ubiegłym roku obchodziliśmy setną rocznicę nadania kobietom praw wyborczych. Podkreślił, że to wydarzenie potwierdziło rolę kobiet w historii Polski.

Zobacz także: Andrzej Duda zdradził, jak spędza wieczory z Agatą Dudą

ycipk-466uze

– Cieszę się, że dziś, po stu latach, tak wiele kobiet pełni odpowiedzialne funkcje w państwie i w samorządach, a Polska znajduje się w światowej i europejskiej czołówce krajów, w których kobiety stanowią znaczny odsetek kadry kierowniczej – zapewnił prezydent.

Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia

– Przede wszystkim jednak składam najlepsze życzenia wszystkim mamom, córkom, żonom, ciociom i babciom. Niech zawsze otacza Panie miłość i troska najbliższych oraz powszechna życzliwość i szacunek – dodał.

ycipk-466uze

Zapewnił również, że ma nadzieję, że kobiety i ich dokonania będą na co dzień dostrzegane i doceniane.

– Obyśmy zawsze potrafili docenić dobro, jakie dokonuje się za sprawą kobiet. Raz jeszcze życzę wszystkim Paniom realizacji planów, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności zarówno w dzisiejszym świątecznym dniu, jak i przez cały nadchodzący rok – zakończył Andrzej Duda.

Życzenia Polkom złożył również premier Mateusz Morawiecki. Prezes Rady Ministrów życzył kobietom, aby zamiast troszczyć się o innych, zaczęły od siebie. Przypomniał, jak ważne są badania profilaktyczne, takie jak cytologia i mammografia.

ycipk-466uze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-466uze
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-466uze

ycipk-466uze
ycipk-466uze