Trwa ładowanie...

Linda H. wraca do pracy. Pacjenci przerażeni

W ubiegłym tygodniu pacjenci szpitala w Gorzowie oburzyli się na wieść zatrudnienia doktor Lindy H. Po nagłośnieniu sprawy przez media, stwierdziła, że musi zrezygnować z zawodu. Jednak szybko udało jej się znaleźć nowe zatrudnienie.

Share
 Linda H. wraca do pracy. Pacjenci przerażeni
Źródło: NEW ZEALAND TELEVISION
d2wyonl

Doktor Linda H. była zatrudniana w różnych placówkach publicznych. Wszędzie sypały się na nią skargi, a opowieści o absurdalnych poradach i nieprofesjonalnym zachowaniu nieustannie krążyły wśród pacjentów. Lekarka przez lata posługiwała się fałszywymi dokumentami i dopuściła się szeregu przestępstw. Po medialnym nagłośnieniu sprawy zrezygnowała z pracy.

Portal gorzowianin.com poinformował, że lekarka znalazła zatrudnienie w nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej w Nowym Szpitalu w Kostrzynie nad Odrą. Zadzwoniliśmy do Biura Zarządu, żeby potwierdzić tę informację, jednak odesłano nas z kwitkiem, gdyż nikt nie był uprawniony do udzielania informacji w tym temacie. Podobno może to robić prezes, ale najwcześniej w poniedziałek.

d2wyonl

"Co istotne, doktor Linda pracowała tam na początku 2018 roku, a dyrekcja szpitala bardzo chwaliła sobie lekarkę i twierdziła, że dopóki nie ma zabranych uprawnień do wykonywania zawodu, to nie widzi podstaw, aby nie zatrudniać jej w swoim szpitalu. Teraz doktor Linda H. ponownie wróciła do Kostrzyna nad Odrą" - przeczytamy na portalu.

Serwis przywołuje również wypowiedzi pacjentów kostrzyńskiego szpitala: "W Kostrzynie też chcemy mieć w miarę dobrych lekarzy. Nie chcemy jej tutaj", "Strach, żeby ta kobieta leczyła u nas".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #przestańsiędziwić POMÓŻ

d2wyonl

Podziel się opinią

Share
d2wyonl
d2wyonl