WP

Linda H. wraca do pracy. Pacjenci przerażeni

W ubiegłym tygodniu pacjenci szpitala w Gorzowie oburzyli się na wieść zatrudnienia doktor Lindy H. Po nagłośnieniu sprawy przez media, stwierdziła, że musi zrezygnować z zawodu. Jednak szybko udało jej się znaleźć nowe zatrudnienie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Linda H. dopuściła się szeregu przestępstw
Linda H. dopuściła się szeregu przestępstw (NEW ZEALAND TELEVISION)
WP

Doktor Linda H. była zatrudniana w różnych placówkach publicznych. Wszędzie sypały się na nią skargi, a opowieści o absurdalnych poradach i nieprofesjonalnym zachowaniu nieustannie krążyły wśród pacjentów. Lekarka przez lata posługiwała się fałszywymi dokumentami i dopuściła się szeregu przestępstw. Po medialnym nagłośnieniu sprawy zrezygnowała z pracy.

Zobacz także: Panika wśród pacjentów. Internistka Linda H. wróciła na oddział

WP

Portal gorzowianin.com poinformował, że lekarka znalazła zatrudnienie w nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej w Nowym Szpitalu w Kostrzynie nad Odrą. Zadzwoniliśmy do Biura Zarządu, żeby potwierdzić tę informację, jednak odesłano nas z kwitkiem, gdyż nikt nie był uprawniony do udzielania informacji w tym temacie. Podobno może to robić prezes, ale najwcześniej w poniedziałek.

"Co istotne, doktor Linda pracowała tam na początku 2018 roku, a dyrekcja szpitala bardzo chwaliła sobie lekarkę i twierdziła, że dopóki nie ma zabranych uprawnień do wykonywania zawodu, to nie widzi podstaw, aby nie zatrudniać jej w swoim szpitalu. Teraz doktor Linda H. ponownie wróciła do Kostrzyna nad Odrą" - przeczytamy na portalu.

Serwis przywołuje również wypowiedzi pacjentów kostrzyńskiego szpitala: "W Kostrzynie też chcemy mieć w miarę dobrych lekarzy. Nie chcemy jej tutaj", "Strach, żeby ta kobieta leczyła u nas".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP

Zobacz także: #przestańsiędziwić POMÓŻ

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP