Ludzie są pod wrażeniem, jak pożegnała O'Connor. "W punkt"
Matylda Damięcka wspomniała zmarłą Sinead O'Connor w swoim stylu. Wyróżniając jedno słowo, artystka prostą grafiką zwróciła uwagę na to, ile wycierpiała irlandzka piosenkarka.
Sinead O'Connor odeszła w wieku 56 lat. Popularną na całym świecie wokalistkę żegnają fani oraz inne gwiazdy. Wpis o zmarłej artystce pojawił się również na Instagramie Matyldy Damięckiej. Graficzka stworzyła ilustrację z podobizną piosenkarki. "Jak zawsze w punkt" - czytamy w komentarzach obserwatorów.
Zobacz też: Sinead O'Connor nie żyje. Miała 56 lat
Otwarcie mówiła o problemach ze zdrowiem psychicznym
Sinead O'Connor w 2007 roku powiedziała o tym, że zdiagnozowano u niej zaburzenia afektywne dwubiegunowe. Przyznała też, że miewa myśli samobójcze. W życiu często mierzyła się z traumatycznymi przejściami. Jej relacja z matką nie należała do łatwych - kobieta miała znęcać się nad Sinead psychicznie i fizycznie.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Piotr Zelt o walce z depresją. Przyznał się publicznie, że potrzebował leczenia
18 miesięcy temu Sinead O'Connor straciła syna, który popełnił samobójstwo. Ból straty, co sama przyznawała, był nie do zniesienia. W jednym z wywiadów po śmierci 17-latka mówiła, że "zawiodła swoje dziecko". Piosenkarka przyznała, że jest ofiarą molestowania, przeszła też zabieg chirurgicznego usuwania macicy.
W związku z uzależnieniem od narkotyków podjęła się również rocznej terapii odwykowej. Obok rozwijającej się kariery doświadczyła naprawdę wiele złego, co nie umknęło uwadze Matyldy Damięckiej.
Przedstawiła Sinead O'Connor. Zwróciła uwagę na jej traumatyczne doświadczenia
Na grafice Damięckiej widzimy charakterystyczną fryzurę wokalistki, a także podpis "SineAD O'Connor". Pierwsza i dwie ostatnie litery tworzą słowo "sad" (ang. smutny). Pojedyncze oko o pustym spojrzeniu, a także rozmazana, nieco zniekształcona twarz Sinead wyraża naprawdę wiele.
"Jak zawsze w punkt"; "Dokładnie tak… a w źrenicach nieskończoność…"; "Pani zawsze wszystko widzi z taką głębią"; "Teraz faktycznie jest personifikacją smutku" - przeczytamy w komentarzach, które od razu pojawiły się pod zamieszczoną przez Damięcką grafiką.
Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i potrzebujesz rozmowy z psychologiem, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl