Trwa ładowanie...
kafeteria wp

Ma 33 lata. Jest zadłużona i nie ma pieniędzy

"Czuję się, jakbym miała 60 lat, a nie 33" – pisze internautka na forum Kafeteria WP. Kobieta nie ma pieniędzy i czuje się nieszczęśliwa. Nie wie, co robić.

Share
Ma 33 lata. Jest zadłużona i nie ma pieniędzy
Źródło: ONS.pl
d4n3hvs

Brak pieniędzy to problem wielu Polaków. Na naszym forum Kafeteria WP jedna z internautek opisała swoje rozterki. Nie radzi sobie z niską pensją. "Mało zarabiam, mam długi i mieszkam sama. Czuję się, jakbym miała 60 lat, a nie 33. Dlatego zastanawiam się, jak przestawić myślenie, żeby jakoś cieszyć się życiem? Przecież są osoby, które mają takie zawody, w których nigdy nie będą zarabiać dużo" – pisze kobieta.

Niektórzy internauci zwrócili uwagę, że szczęście nie ma nic wspólnego z posiadaniem pieniędzy. Podkreślali, że depresję mają nawet osoby bogate. "Nie dołuj się. Jeśli masz rodzinę i zdrowie, to masz wszystko" – pisała jedna z forumowiczek. Zdaniem użytkowników Kafeterii WP kobieta powinna przede wszystkim zająć się długami. To rozwiąże wiele jej problemów. "Ja doceniam to, co mam i nie wiem, czy jestem szczęśliwa, ale czuję się bezpiecznie. Wpadłam w długi i był czas, że stresowałam się brakiem pieniędzy dzień w dzień, bo finansowo nie było stabilnie. Dzisiaj mam dach nad głową, pełną lodówkę i stały dochód (mały, ale ważne, że jest). Też mam długi, ale spłacam, ile mogę po prostu" – zwierzyła się inna z pań. A wy co sądzicie o sytuacji autorki wątku?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4n3hvs

Podziel się opinią

Share
d4n3hvs
d4n3hvs