Trwa ładowanie...
dmtyzjm
Ludzie

Ma 33 lata. Jest zadłużona i nie ma pieniędzy

"Czuję się, jakbym miała 60 lat, a nie 33" – pisze internautka na forum Kafeteria WP. Kobieta nie ma pieniędzy i czuje się nieszczęśliwa. Nie wie, co robić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internautka opisała swój problem na forum Kafeteria WP
Internautka opisała swój problem na forum Kafeteria WP (ONS.pl)
dmtyzjm

Brak pieniędzy to problem wielu Polaków. Na naszym forum Kafeteria WP jedna z internautek opisała swoje rozterki. Nie radzi sobie z niską pensją. "Mało zarabiam, mam długi i mieszkam sama. Czuję się, jakbym miała 60 lat, a nie 33. Dlatego zastanawiam się, jak przestawić myślenie, żeby jakoś cieszyć się życiem? Przecież są osoby, które mają takie zawody, w których nigdy nie będą zarabiać dużo" – pisze kobieta.

Niektórzy internauci zwrócili uwagę, że szczęście nie ma nic wspólnego z posiadaniem pieniędzy. Podkreślali, że depresję mają nawet osoby bogate. "Nie dołuj się. Jeśli masz rodzinę i zdrowie, to masz wszystko" – pisała jedna z forumowiczek. Zdaniem użytkowników Kafeterii WP kobieta powinna przede wszystkim zająć się długami. To rozwiąże wiele jej problemów. "Ja doceniam to, co mam i nie wiem, czy jestem szczęśliwa, ale czuję się bezpiecznie. Wpadłam w długi i był czas, że stresowałam się brakiem pieniędzy dzień w dzień, bo finansowo nie było stabilnie. Dzisiaj mam dach nad głową, pełną lodówkę i stały dochód (mały, ale ważne, że jest). Też mam długi, ale spłacam, ile mogę po prostu" – zwierzyła się inna z pań. A wy co sądzicie o sytuacji autorki wątku?

dmtyzjm

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dmtyzjm

Podziel się opinią

Share
dmtyzjm
dmtyzjm