Ma grono fanek. Przez niego nie mogły się skupić na ceremonii

Ma grono fanek. Przez niego nie mogły się skupić na ceremonii

Ochroniarz króla Karola zrobił furorę
Ochroniarz króla Karola zrobił furorę
Źródło zdjęć: © PAP
08.05.2023 08:00, aktualizacja: 08.05.2023 11:14

Choć w trakcie koronacji cała uwaga powinna być skupiona na królu Karolu III, fanki z różnych zakątków świata nie mogły oderwać wzroku od królewskiego ochroniarza. "To prawdziwy przystojniak" - pisały o majorze Johnnym Thompsonie. Jak się okazuje, od lat pracuje dla rodziny królewskiej.

Podczas ceremonii koronacyjnej króla Karola III, fanki nie mogły oderwać oczu od członka personelu królewskiego - majora Jonathana Thompsona. Były oczarowane wyglądem i uśmiechem królewskiego ochroniarza. 39-letni major w mgnieniu oka zyskał popularność w mediach społecznościowych.

Ochroniarz, który skradł całe show

Zainteresowanie Johnnym wzrosło już po tym, jak pojawił się obok byłej premier Liz Truss, która we wrześniu spotkała się z królem Karolem III. Ale prawdziwą sławę zyskał zaraz po koronacji króla. Jego zdjęcia obiegły internet, a on nazywany jest najprzystojniejszym ochroniarzem w UK.

Jedna z użytkowniczek napisała: "Czy ktoś ogląda majora Johnny'ego Thompsona… Mam na myśli koronację!!!".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Muszę przyznać, że chwilami byłam trochę rozkojarzona" — napisała na Twitterze kolejna fanka i wstawiła zdjęcia Thompsona. "Co za przystojniak" - skomentowała inna. Stworzono nawet specjalnego GIFa.

Kim jest major major Jonathan Thompson?

Jak się okazuje, major Jonathan Thompson od lat współpracuje z rodziną królewską. Od 2006 roku jest członkiem 5. Batalionu Królewskiego Pułku Szkocji, a wcześniej służył jako jeden z najstarszych ochroniarzy królowej Elżbiety.

Odpowiada za szczegółowe planowanie i realizację codziennych programów monarchy, stanie u jego boku podczas wydarzeń publicznych oraz opiekę nad powozami, autokarami i Rolls-Royce'ami Jego Królewskiej Mości używanymi podczas ceremonii państwowych. Jest również zobowiązany do uczestniczenia w innych wydarzeniach publicznych i utrzymywania bliskiego kontaktu z królem.

Oficer był widziany u boku królowej podczas obchodów Platynowego Jubileuszu na początku tego roku i towarzyszył królowi Karolowi i Camilli podczas ich królewskiej wizyty w Grecji w 2021 roku.

Jak możemy dowiedzieć się z jego profilu na LinkedIn, w 2004 roku przed wstąpieniem do wojska ukończył Aberystwyth University, uzyskując dyplom z ekonomii i polityki ze studiami międzynarodowymi.

Jak podaje "Independent UK", major Jonathan Thompson jest żonaty od 13 lat. W 2010 roku poślubił Caroline, dyrektor marketingu. Mają czteroletniego syna.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta