Trwa ładowanie...
d45pg0s

Maciej Dowbor ironicznie o narodzinach córki. Nie wszyscy zrozumieli żart

Maciej Dowbor z zabawny sposób poinformował na Instagramie, że po raz drugi został ojcem. – Skok na kasę udany – pisze dziennikarz. Taki komentarz nie wszystkim się spodobał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska znów zostali rodzicami
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska znów zostali rodzicami (ONS.pl)
d45pg0s

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska nareszcie doczekali się narodzin drugiej córeczki. Pierwsza poinformowała o tym na Instagramie aktorka. – Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki – pisała wzruszona mama.

Kiedy gwiazda znana z "M jak Miłość" dzieliła się ze światem radosną nowiną, jej partner właśnie odbierał Telekamerę dla programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, którego jest prowadzącym. Kilka godzin później dziennikarz opublikował na swoim profilu zdjęcie śpioszków.

– Skok na kasę udany. W końcu mamy upragnione 500+. Spełniłem też obywatelski obowiązek i już nikt nie może mi zarzucić, że jestem winny ujemnym wskaźnikom demograficznym – zażartował dziennikarz.

d45pg0s

Większość internautów przesyłała dziennikarzowi gratulacje i życzenia, jednak chyba nie wszyscy zrozumieli ironiczny ton wpisu. – I tylko takie aspekty bycia tatą po raz drugi? No słabo – skomentował jeden z użytkowników Instagrama. Błąd szybko wytknęli mu inni internauci. – A ty serio myślisz, że to tak na serio? Trochę poczucia humoru, błagam – skomentował ktoś inny.

Zobacz też: Dowbor: "Jestem przeciwnikiem segregowania ludzi. Kiedyś to my wyjeżdżaliśmy"

d45pg0s

Podziel się opinią

Share

d45pg0s

d45pg0s