GwiazdyJoanna Koroniewska po raz drugi została mamą. Opublikowała wzruszający post

Joanna Koroniewska po raz drugi została mamą. Opublikowała wzruszający post

Joanna Koroniewska po raz drugi została mamą. Opublikowała wzruszający post

12.02.2018 21:30, aktual.: 13.02.2018 10:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka podzieliła się radosną wiadomością na swoim instagramowym profilu. Po ostatnich przejściach z hejterami, którzy życzyli najgorszego jej nienarodzonemu dziecku, poinformowała fanów, że młodsza córka jest już na świecie, cała i zdrowa.

"Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki" - napisała w poście szczęśliwa mama. Tym samym udowodniła, że nawet najgorsze obelgi od anonimowych komentujących nie są w stanie zaburzyć wyjątkowych chwil oczekiwania i powitania nowego członka rodziny.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu ciężarna jeszcze Koroniewska opublikowała szokujące wpisy. Komentujący życzył jej m.in. żeby poroniła. Wiadomo już, że gwiazda razem z innymi poszkodowanymi będzie dochodziła swoich praw, kierując się też faktem, że osobiście brała udział w kampanii walczącej z hejtem w sieci.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (52)