Trwa ładowanie...

Joanna Koroniewska po raz drugi została mamą. Opublikowała wzruszający post

Aktorka podzieliła się radosną wiadomością na swoim instagramowym profilu. Po ostatnich przejściach z hejterami, którzy życzyli najgorszego jej nienarodzonemu dziecku, poinformowała fanów, że młodsza córka jest już na świecie, cała i zdrowa.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Joanna Koroniewska ma powody do uśmiechu.
Joanna Koroniewska ma powody do uśmiechu.Źródło: Instagram.com
d3sgs6n

"Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki" - napisała w poście szczęśliwa mama. Tym samym udowodniła, że nawet najgorsze obelgi od anonimowych komentujących nie są w stanie zaburzyć wyjątkowych chwil oczekiwania i powitania nowego członka rodziny.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu ciężarna jeszcze Koroniewska opublikowała szokujące wpisy. Komentujący życzył jej m.in. żeby poroniła. Wiadomo już, że gwiazda razem z innymi poszkodowanymi będzie dochodziła swoich praw, kierując się też faktem, że osobiście brała udział w kampanii walczącej z hejtem w sieci.

d3sgs6n
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3sgs6n

Podziel się opinią

Share
d3sgs6n
d3sgs6n