GwiazdyMaciej Dowbor śmieje się z Kai Godek. Zrobił komiczne porównanie

Maciej Dowbor śmieje się z Kai Godek. Zrobił komiczne porównanie

Maciej Dowbor
Maciej Dowbor
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KBŁ

20.01.2021 13:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kaja Godek ostatnio zaskoczyła wyborem maseczki, którą przywdziała w sądzie. Otóż, postawiła na taką z koronki, co wielu uznało za nieodpowiednie okrycie. Niektórzy sugerowali, że to część intymnej garderoby. Teraz Maciej Dowbor ironizuje, że Godek zaczerpnęła pomysł ze sklepu zoologicznego.

"Ciekawe kto był pierwszy?! Najważniejsze to znaleźć sobie odpowiednich idoli do modowych inspiracji. A przeglądanie ofert sklepów zoologicznych potrafi czasem skłonić do zaskakujących przemyśleń w kwestii mody i trendsettingu. Jak dla mnie mopsik pierwsza klasa" – napisał prezenter Polsatu pod zestawionymi zdjęciami Kai Godek i psa. W hasztagach Dowbor dodał hasła: "majtki koronkowe" i "Faszyn from Raszyn".

Kaja Godek – maseczka

Maseczka Kai Godek budzi kontrowersje już od tygodnia. W środę 13 stycznia działaczka pojawiła się w budynku płockiego sądu, gdzie toczy się sprawa trzech kobiet oskarżonych o obrazę uczuć religijnych. Aktywistki LGBT rozklejały wlepki z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej w tęczowej aureoli. Przez kilka godzin sąd wysłuchiwał strony postępowania, kiedy przed budynkiem z kolorowymi flagami zebrali się poplecznicy kobiet.

Po wyjściu z sądu zaczęli rzucać śnieżkami w stronę obrończyni życia. Sytuację wyjaśnia w tej chwili policja.

Godek nie odniosła się do komentarzy dotyczących jej koronkowej maseczki, choć w tej sprawie wypowiedziało się sporo osób. Przed Dowborem "głos" zabrała się Matylda Damięcka, która stworzyła grafikę przedstawiającą pupę w koronkowej maseczce, w charakterystycznej fryzurze i okularach.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (361)
Zobacz także