Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz mają dwóch synów. Starszy jest już po ślubie

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski mają dwóch synów
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski mają dwóch synów

15.11.2022 16:59, aktual.: 15.11.2022 19:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz doczekali się dzieci. Synowie byłych małżonków są już praktycznie dorośli. 25-letni Franciszek niedawno stanął na ślubnym kobiercu. Młodszy, 16-letni Julian, już za kilka lat rozpocznie studia. Obaj synowie często goszczą na instagramowym profilu Smaszcz. Do kogo są bardziej podobni?

Małżeństwo Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz trwało 23 lata. Po rozwodzie para wciąż wspólnie wychowuje dwóch synów. Starsza pociecha eksmałżonków sama jest na etapie zakładania rodziny. Co wiadomo na temat Franciszka i jego młodszego brata Juliana? Chłopcy często pozują do wspólnych zdjęć z mamą.

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz z synami
Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz z synami

Tak wyglądają synowie Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz

Małżeństwo Kurzajewskiego i Smaszcz przeszło do historii w 2019 roku. Sama Paulina wielokrotnie podkreślała, że najważniejsze dla nie jest dobro jej dzieci. Nie tak dawno w rozmowie z Anną Zejdler Paulina Smaszcz wyjawiła swoje obawy co do nowej partnerki swojego byłego męża. Wyjawiła, że gdy ta pojawia się w domu Kurzajewskiego, wspólni synowie eksmałżonków nie mogą przebywać u ojca. Co dziś słychać u Franciszka i Juliana?

Okazuje się, że 25-letni Franciszek niesamowicie wyrósł. Skończył też studia na prestiżowej uczelni w Izraelu.

"Skończył takie trudne studia z wybitnym wynikiem, zdobył tytuł magistra, zna perfekcyjnie pięć języków, jest szalenie pracowity i ambitny. Do wszystkiego doszedł własną, ciężką pracą i determinacją" - pisała Smaszcz na Instagramie, nie kryjąc dumy z już dorosłego dziecka.

Starszy syn Kurzajewskiego i Smaszcz podjął już też jedną z najważniejszych życiowych decyzji i jest już po ślubie. Rok temu Franciszek powiedział sakramentalne "tak" Laurze Esmeraldzie Vaccari, która pochodzi z Werony.

Franciszek doczekał się również młodszego brata. Julian urodził się w 2006 roku. Nastolatek odziedziczył po tacie zamiłowanie do sportu - często wraz z Maciejem Kurzajewskim wyrusza na górskie wyprawy czy rowerowe przejażdżki, co jest udokumentowane na Instagramie dumnego dziennikarza.

"Najdroższy Julku, jesteś wspaniałym chłopakiem, cudownym synem, znakomitym kompanem! Bądź szczęśliwy, podążaj swoją drogą i pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć! Niech całe twoje życie będzie niekończącą się przygodą! Kocham cię!" - mogliśmy przeczytać na Instagramie Macieja Kurzajewskiego w dniu urodzin jego młodszego syna.

Widać, że zarówno Kurzajewski, jak i Paulina Smaszcz mają dobry kontakt z synami.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)