Blisko ludziMaciej Stuhr i Jerzy Stuhr. "Takie chwile smakują jeszcze bardziej"

Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr. "Takie chwile smakują jeszcze bardziej"

Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr. "Takie chwile smakują jeszcze bardziej"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska

08.06.2020 12:36, aktual.: 08.06.2020 20:25

Maciej Stuhr udostępnił fotografię z ojcem Jerzym Stuhrem. Tym razem nie grają wspólnie na deskach teatru, a odpoczywają w górach. Taki widok to rzadkość.

Maciej Stuhr początkowo kojarzony był wyłącznie ze swoim ojcem, Jerzym Stuhrem. Nie miał on jednak taryfy ulgowej. Ojciec nie rozpieszczał syna pochwałami i czułością, wręcz przeciwnie - był najostrzejszym krytykiem. - Ojciec wiedział, co na mnie czyha, kiedy zaczynałem w tym zawodzie. Wiedział, że musi być w ocenach surowszy od najsurowszych krytyków, żeby uchronić mnie przed rozczarowaniem. I przed brnięciem w kino, z którego nie będę już mógł się później wycofać. A pokusa była, bo zagrałem kilka dużych ról - wyznał "Młody Stuhr" w jednym z wywiadów.

Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr

Łączy ich nie tylko aktorstwo, lecz i komentowanie polityki i działalność społeczna. Najnowsze zdjęcie udostępnione w mediach społecznościowych potwierdza, że mężczyźni mają dobre relacje. "Młody Stuhr" opublikował fotografię z ojcem, na której widzimy, uśmiechniętych aktorów, relaksujących się przed górską chatą. Przy okazji oznajmił, że pandemia skłoniła go do refleksji. "Dzięki tej całej kwarantannie, takie chwile smakują jeszcze lepiej" - napisał.

Warto przypomnieć, że ostatnio zrobiło się głośno o Macieju Stuhrze za sprawą zbiórki, którą zorganizował na rzecz czeczeńskich rodzin. Czytaj więcej tutaj: Maciej Stuhr i jego żona pomagają czeczeńskim rodzinom. Mówią, dlaczego warto to robić

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (59)
Zobacz także