Trwa ładowanie...
d2l7lkb

Maddox Jolie-Pitt zapadł się pod ziemię? Czekają go poważne zmiany

Pierwsze dziecko Angeliny Jolie, syn Maddox, wkrótce wyfrunie z rodzinnego gniazda. Gwiazda potwierdziła, że jesienią 17-latek zacznie naukę na jednej z wyższych uczelni. To dlatego postanowił zniknąć z radaru paparazzich?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie z synem Maddoxem w 2005 roku
Angelina Jolie z synem Maddoxem w 2005 roku (Getty Images)
d2l7lkb

Ostatnie miesiące były dla Angeliny Jolie wyjątkowo intensywne. Aktorka jest w trakcie rozwodu z Bradem Pittem i, jeśli wierzyć zagranicznym mediom, nie jest to przyjacielskie rozstanie. Para ma walczyć o opiekę nad dziećmi, w tym nad Maddoxem, pierwszy adoptowanym dzieckiem Jolie.

Mimo zawirowań w życiu prywatnym i całkowitemu oddaniu działalności charytatywnej, Jolie znalazła czas, by pomóc najstarszemu synowi w wyborze uczelni – już za kilka miesięcy Maddox rozpocznie studia.

Zobacz także: Angelina Jolie i Brad Pitt mają problemy z córką. Nie chce z nimi mieszkać

d2l7lkb

– Jestem z niego niezwykle dumna. Nie mogę się doczekać wszystkiego, co osiągnie – przyznała gwiazda w rozmowie z magazynem "People".

Angelina Jolie z dziećmi w Nowym Jorku w lutym 2019 roku Getty Images
Podziel się

Jolie nie chce jednak zdradzać, jaką uczelnię wybrał jej syn. W listopadzie ubiegłego roku widziano ich na kampusach kilku uniwersytetów w Seulu w Korei Południowej.

Angelina Jolie z Maddoxem w 2017 roku Getty Images
Podziel się
d2l7lkb

Obecnie Maddox wydaje się nieuchwytny. Choć paparazzi regularnie fotografują jego rodziców lub rodzeństwo na ulicach Los Angeles, 17-latek zapadł się pod ziemię. Pojawiły się spekulacje, że wybrał się w podróż po Europie, by wykorzystać czas przed rozpoczęciem studiów. Jolie nie komentuje jego zniknięcia.

Źródło: "People"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2l7lkb

Zobacz także: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

Podziel się opinią

Share

d2l7lkb

d2l7lkb
d2l7lkb