ycipk-24l8p6

Angelina Jolie i Brad Pitt mają problemy z córką. Nie chce z nimi mieszkać

Brad Pitt i Aneglina Jolie nie rozstali się w pokojowej atmosferze i wciąż toczą sądową batalię. Przez ich brak porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi najbardziej cierpi jedna z ich córek, Shiloh. Dziewczynka postanowiła działać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brad Pitt i Angelina Jolie nie mogą dojść do porozumienia, przez co cierpi ich córka
Brad Pitt i Angelina Jolie nie mogą dojść do porozumienia, przez co cierpi ich córka (ONS.pl)
ycipk-24l8p6

Jak donosi amerykański magazyn "Star", rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta odbił się na ich dzieciach, które nie radzą sobie z obecną sytuacją w domu. Rozstanie rodziców najbardziej przeżywa 12-letnia Shiloh Jolie-Pitt – dziewczynka ma dość wojny, którą toczą jej rodzice.

Sytuacja jest na tyle napięta, że Shiloh miała nawet uciec z domu, bo nie mogła dłużej znieść atmosfery. Teraz postanowiła odciąć się od rodziców i ich walki o opiekę na nią i jej rodzeństwem. Zamiast tego wolałaby zamieszkać z dziadkami.

– Rodzice Brada mieszkają rzut kamieniem od jego siostry i jej dzieci w Missouri, a Shiloh uwielbia to miejsce. Mówi, że chce dorastać otoczona "normalnymi" ludźmi. Jest tak zdeterminowana, że w zeszłe wakacje uciekła z domu. Minęły godziny, zanim ktokolwiek się zorientował – wyjawił informator.

ycipk-24l8p6

– Jest zdesperowana i pragnie uciec, a jej dziadkowie są jedynym wybawieniem – dodał.

Choć rzecznik Brada Pitta zdementował plotkę o ucieczce Shiloh, nie skomentował informacji dotyczących obecnej sytuacji rodzinnej i tego, jak dzieci radzą sobie z rozwodem rodziców.

Źródło: Gossip Cop

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-24l8p6

Zobacz także: (Prawie) wszystkie związki Angeliny Jolie

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-24l8p6