Blisko ludziMagda Gessler chce pomóc medykom w dobie pandemii. Wyprzedaje szafę

Magda Gessler chce pomóc medykom w dobie pandemii. Wyprzedaje szafę

Magda Gessler chce pomóc medykom w dobie pandemii. Wyprzedaje szafę
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
17.04.2020 10:41, aktualizacja: 17.04.2020 11:31

Magda Gessler dołączyła do grona osób ze świata show-biznesu, które chcą pomagać medykom w dobie pandemii. To właśnie oni każdego dnia walczą o ludzkie życie, narażając życie swoje i swoich bliskich. – Stale wymyślam jakiś sposób, aby komuś pomóc, umilić życie – wyjaśnia restauratorka.

Magda Gessler na łamach "Faktu" oświadczyła, że w szczytnym celu będzie wyprzedawała swoją szafę. Nie od dziś wiadomo, że restauratorka słynie z nietuzinkowego stylu. Nie dla niej nudne szarości czy prosty krój, ona preferuje wariactwo i kolorowe, wręcz energetyczne barwy. Nie bez przyczyny nazywana jest "kolorowym ptakiem" polskiego show-biznesu.

Magda Gessler wspiera ochronę zdrowia

Teraz miłośniczki jej stylu będą mogły "odziedziczyć" po niej ubrania. – Mam niespodziankę dla swoich wielbicieli. Moje ubrania z "Kuchennych rewolucji", te które miałam na sobie tylko raz, niebawem wystawię na sprzedaż. A dochód z niej przeznaczę na służbę zdrowia – wyznała w rozmowie dla "Faktu".

Następnie wytłumaczyła genezę pomysłu. – Zrobię to, bo moja chęć pomocy jest po prostu silnie zakorzeniona w moim charakterze. Stale wymyślam jakiś sposób, aby komuś pomóc, umilić życie... Nie umiem żyć inaczej. To moja motywacja każdego dnia – oznajmiła.

Magda Gessler musiała zamknąć restauracje

To nie pierwsza inicjatywa restauratorki. W marcu już deklarowała, że stara się wspierać ochronę zdrowia. – Restauracje pomagają służbie zdrowia. My pomagamy pielęgniarkom. Dajemy też jedzenie na SOR w szpitalu na Wołoskiej. Ten oddział jest najbardziej narażony – mówiła w rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem.

Magda Gessler, tak jak restauratorzy w całej Polsce, ze względu na pandemię musiała zamknąć restauracje. Nowe odcinki "Kuchennych rewolucji" również na razie nie zostaną wyemitowane.

Źródło: "Fakt"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta