GwiazdyMagda Gessler i Wojciech Amaro przyjaźnią się? Zdjęcie mówi samo za siebie

Magda Gessler i Wojciech Amaro przyjaźnią się? Zdjęcie mówi samo za siebie

Magda Gessler pozuje z Wojciechem Amaro
Magda Gessler pozuje z Wojciechem Amaro
Źródło zdjęć: © ONS
07.09.2020 16:00

Jeszcze kilka lat temu mówiło się, że Magda Gessler i Wojciech Modest Amaro mają napięte relacje. Teraz wspólnie pozują do zdjęć i wygląda na to, że topór wojenny został zakopany. Takim obrotem spraw szczególnie zachwyceni są fani kulinarnych ikon.

Magda Gessler pytana jeszcze kilka lat temu o Wojciecha Amaro odpowiadała dyplomatycznie, że mają inne podejście do gotowania. On zaś twierdził, że prowadząca "Kuchenne Rewolucje" jest bardzo awangardowa. Ostatnie zdjęcia wskazują jednak, że ikony polskiej gastronomii tak naprawdę bardzo się lubią.

Jakie relacje mają Magda Gessler i Wojciech Amaro?

W 2015 roku Magda Gessler powiedziała o Wojciechu Amaro, że jest osobą za bardzo skoncentrowaną na sobie i swojej karierze. Zauważyła, że stawia on na nowoczesność, podczas gdy dla niej najważniejsza jest satysfakcja klientów.

W odpowiedzi Amaro zwrócił uwagę, że restauratorka nigdy nawet nie próbowała jego dań i przez to zamknięta jest na nowe doznania kulinarne. "Mam absolutnie fantastyczne pojęcie o tym, co się dzieje w polskiej gastronomii. Jeżdżę po całej Polsce, odwiedzam producentów. Pani Magda trochę nie rozumie i okrasza moją kuchnię tymi epitetami, że to jest taka okej, fantastyczna, ale wąska, niezrozumiała dziedzina molekularna. To przykład na to, że nigdy nie była u mnie i nawet nie dowiedziała się, co kładziemy na talerze. To przykre. Niech definiują to goście, którzy trafiają do restauracji" - wyznał przed laty Amaro w wywiadzie z Newseria Lifestyle.

Potem, jak się jednak okazało, restauratorzy zmienili do siebie nastawienie, a sama Gessler była widziana w restauracji domniemanego rywala. "Podoba mi się intelektualny koncept jego kuchni. Bardzo go szanuję za to, co robi" - powiedziała dziennikowi "Fakt" i od tej pory nie komentowała ich relacji.

Tym bardziej dziwi nowe, wspólne zdjęcie Gessler i Amaro, na którym gwiazda przytula właściciela restauracji z gwiazdką Michelin. " [...] Miłe towarzystwo o wybornym podniebieniu" - napisała Gessler.

Zdjęcie szczególnie spodobało się fanom obojga, którzy ucieszyli się, że Gessler i Amaro łączą przyjacielskie relacje. "Osobiście dla mnie dwie największe kuchenne osobowości w Polsce", "Piękna fotka", "Cudowni" - piszą zachwyceni internauci.