GwiazdyMagda Gessler ma drugą "córkę". Waldemar pokazał jej zdjęcie

Magda Gessler ma drugą "córkę". Waldemar pokazał jej zdjęcie

Magda Gessler i Waldemar Kozierawski są parą od ponad 20 lat
Magda Gessler i Waldemar Kozierawski są parą od ponad 20 lat
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KPL

05.10.2021 08:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Życie uczuciowe Magdy Gessler było dość burzliwe. Restauratorka od ponad 20 lat jest jednak szczęśliwa u boku lekarza Waldemara Kozerawskiego. Jak się ostatnio okazało, wybranek pani Magdy również ma dorosłe dzieci. Pasierbica Gessler jest totalnym przeciwieństwem Lary!

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski poznali się… ponad 40 lat temu! Choć już wówczas połączyło ich uczucie, rozdzieliła odległość – młody lekarz wyjechał do Kanady, gdzie zresztą mieszka do dziś, a przyszła restauratorka kontynuowała studia w Hiszpanii. Przerwa w znajomości trwała w ich przypadku 20 lat, a w międzyczasie oboje doczekali się potomstwa.

Niezwykła historia miłosna

Gessler w latach 80. wyszła za Volkharta Müllera, a w 1983 roku na świat przyszedł syn pary Tadeusz. Niestety, cztery lata później mężczyzna zmarł. Drugim mężem pani Magdy był Piotr Gessler, z którym doczekała się córki Lary (ur. 1989).

Okazuje się, że syna i dwie córki ma także ukochany restauratorki. Jak czytamy w artykule Styl.pl, Waldemar Kozerawski po raz pierwszy ożenił się jeszcze w Polsce, a owocem tej burzliwej, zakończonej rozwodem, miłości jest córka. Następnie, po wyjeździe do Kanady, poślubił kolejną kobietę, z którą doczekał się córki i syna.

Jak wyglądają dzieci Waldemara Kozerawskiego?

Przez lata nikt nie miał pojęcia, jak wygląda potomstwo pana Waldemara. Do tej pory zdjęcia lekarza udostępniała w sieci wyłącznie Magda Gessler. Jednak w połowie września Kozerawski postanowił zadebiutować w mediach społecznościowych i założył sobie konto na Instagramie.

W pierwszym wpisie zaprezentował czarno-białe zdjęcie z ukochaną, ale już w kolejnym wpisach postanowił zamieścić zdjęcia – dorosłych już – syna i córki. Trzeba przyznać, że męski potomek pana Waldemara jest do niego bardzo podobny. Panowie zapozowali do zdjęcia w kuchni, obejmując się.

Z kolei córka Kozerawskiego jest przepiękną kobietą i… przeciwieństwem Lary Gessler. Ma bowiem długie, ciemne włosy, ciemną oprawę oczu i duże usta. Pod jej fotografią pojawiają się już pierwsze komplementy, a konto pana Waldemara obserwuje w tym momencie 631 osób.

Co ciekawe, profil Magdy Gessler dodało do obserwowanych ponad 1,1 mln użytkowników! Jak na polskie warunki to znakomity wynik.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (106)
Zobacz także