Trwa ładowanie...
d4fznkm

Magda Gessler mówi prawdę o Instagramie. "Gładki, kontrolowany, manipulowany"

Nie od dziś wiadomo, że zdjęcia robione przez celebrytów, nie oddają rzeczywistości. Zrobienie jednego zajmuje czasem wiele godzin. Ale są wśród nich tacy, którzy wyłąmują się z tego schematu, jak Magda Gessler, która postanowiła publicznie powiedzieć, co myśli na ten temat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Magda Gessler jest jedną z najbardziej znanych w Polsce restauratorek
Magda Gessler jest jedną z najbardziej znanych w Polsce restauratorek (Forum, Fot: Radosław Nawrocki)
d4fznkm

"Życzę wam więcej dystansu #radosci #poczucia humoru" - pisze Magda do swoich obserwatorów. "Tu na insta bawię się moim wizerunkiem... dzielę się z wami tym, co kocham... jestem sobą... bez cenzury, piaru... Mam to zmienić?" - pyta celebrytka. Nawiązuje do tego, że większość gwiazd ma cały sztab ludzi, którzy odpowiadają za ich wizerunek w mediach społecznościowych. I nigdy nie pozwalają sobie na potknięcie.

"Na gładki, kontrolowany, manipulowany insta..." - kontynuuje gwiazda. I dodaje "Prowadzony przez kogoś, kto nie pozwala na brak perfekcji".

Magda Gessler ceni sobie naturalność i niejednokrotnie pokazywała to w mediach społecznościowych. Podczas gdy na ekranach telewizorów jest niemal zawsze perfekcyjna, w internecie pozwala sobie na trochę więcej luzu. Nieraz publikuje zdjęcia, które pokazują jej życia poza kamerami.

Jest w tym bardzo wspierana przez internautów, którzy życzą jej, by nigdy nie przestała być sobą. "Nie zmieniać się! Być sobą! Lubimy to", "Ja tam uwielbiam Panią i tego Instagrama!" czy "Właśnie za to Panią kochamy, Pani Magdo"- to tylko niektóre z wielu pozytywnych komentarzy, jakie możemy przeczytać pod jej zdjęciami.

d4fznkm

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4fznkm

Podziel się opinią

Share
d4fznkm
d4fznkm