GwiazdyMagda Gessler o pożarze domu syna. Jej słowa poruszają do głębi

Magda Gessler o pożarze domu syna. Jej słowa poruszają do głębi

Magda Gessler zdecydowała się na komentarz (AKPA, Fakt)
Magda Gessler zdecydowała się na komentarz (AKPA, Fakt)

17.02.2022 21:16, aktual.: 17.02.2022 21:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler stracił niezwykle cenny dobytek. - Strata domu w pożarze to koszmarne doświadczenie — wyjawił. Teraz sprawę postanowiła skomentować jego znana mama. Jej wypowiedź chwyta za serce.

17 stycznia 2022 r. Tadeusz Müller, syn restauratorki i gwiazdy telewizji, Magdy Gessler, stracił dom znajdujący się na podlaskiej wsi Radziszewo-Króle. "Tydzień temu w pożarze spłonął dom, który remontowałem od 1,5 roku. (...) Strata domu w pożarze to koszmarne doświadczenie, jest jak odejście bliskiej osoby" - zdruzgotany poinformował na Instagramie.

Obezwładniający ogień i komentarz przejętej matki

Müller nie ukrywa, że dopiero po kilku dniach był w stanie zmierzyć się z widokiem wszechogarniającej straty. "Odczucia są takie, jakby miało się grypę połączoną z depresją doprawioną żałobą. Dopiero po tygodniu byłem w stanie pojechać na miejsce i zmierzyć się z druzgocącym widokiem. Wewnątrz nie ocalał nawet skrawek drewna. Ogień był aż tak bezlitosny" - podsumował.

Niezwykle przykre doświadczenie w życiu 39-letniego syna dopiero teraz zdecydowała się skomentować Magda Gessler. Gwiazda wyznała, że niezależnie od sytuacji, zawsze poda pomocną dłoń ukochanym potomkom - Ja swoim dzieciom pomagam w każdej sytuacji. Jestem matką-kwoką, która ubóstwia swoje dzieci i bardzo czuję się z nimi związana - wyznała w rozmowie z "Faktem".

Dzieci i partnerzy Magdy Gessler

Przypomnijmy, że Tadeusz Müller jest owocem związku Magdy Gessler i jej pierwszego męża, korespondenta Volkharta Müllera. Po śmierci mężczyzny wróciła do Polski i wyszła za Piotra Jacka Gesslera, syna znanego warszawskiego restauratora, po którym przejęła nazwisko. 1989 r. młoda para powitała na świecie Aleksandrę Larę. Obecnie Gessler jest związana z Waldemarem Kozerawskim, lekarzem mieszkającym na stałe w Toronto.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (108)
Zobacz także