Gwiazdy"Wkurza mnie to". Lara Gessler o trudach macierzyństwa

"Wkurza mnie to". Lara Gessler o trudach macierzyństwa

Lara Gessler na temat macierzyństwa (Instagram)
Lara Gessler na temat macierzyństwa (Instagram)

08.02.2022 18:41, aktual.: 10.02.2022 14:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pod koniec 2020 roku Lara Gessler została mamą. 33-latka nie ukrywa, że od tego momentu jej życie bardzo się zmieniło. Celebrytka postanowiła więc nieco opowiedzieć o własnych, nie zawsze łatwych, doświadczeniach związanych z macierzyństwem. "Ciężko mi jest..." - zwierza się internautom.

Lara Gessler niewątpliwie poszła w ślady bardzo sławnej mamy, Magdy Gessler. Nie dość, że wydała już kilka książek, to jeszcze została współwłaścicielką słynnej, warszawskiej cukierni Słodki Słony, którą przed laty założyła jej ukochana rodzicielka. Prywatnie jest szczęśliwą mamą małej Neny.

Macierzyństwo według Lary Gessler

Ostatnio Lara Gessler zwierzyła się nieco internautom i odpowiedziała na pytanie jednej z zaintrygowanych fanek: "Co było dla ciebie najtrudniejsze w macierzyństwie?". Młoda mama przyznała, że połączenie pracy zawodowej z obowiązkami rodzica zdecydowanie nie należy do łatwych zadań. Co więcej, podkreśliła, że dotychczas nie zatrudniła żadnej pomocy w opiece nad półtoraroczną Neną.

- W tej chwili praca z domu i to, że ciężko mi jest… Nie jestem w stanie małej odłożyć na bok i wkurza mnie to, że muszę przy niej pracować, bo wolałabym przy niej nie pracować, tylko móc się skupić na niej. Nie narzekam oczywiście, bo jest to mega przywilej, ale póki nie mamy pomocy, to po prostu łączymy funkcje wszelkie oboje - Gessler poinformowała w relacji na Instagramie.

Relacja Lary Gessler (Instagram)
Relacja Lary Gessler (Instagram)

Nowy biznes Lary Gessler

Lara Gessler na szczęście może liczyć na wsparcie mamy. Kobiety niezwykle się wspierają i wspólnie świętuje wszystkie swoje sukcesy. Słynna restauratorka i osobowość telewizyjna kibicuje córce w rozwoju najnowszego autorskiego biznesu. Lara Gessler Store to internetowy sklep, gdzie zakupić można materiałowe torby sygnowane logiem marki i świeczki.

"Nie mogłam znaleźć świec urodzinowych, które byłyby z naturalnego wosku pszczelego, a jednocześnie zadowalałyby mnie estetycznie. Jeśli macie potrzebę, aby moment celebracji urodzin był dla was jeszcze milszy - spróbujcie ułożyć na waszym torcie moje świece" - czytamy na stronie 33-latki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (134)