GwiazdyPiotr Gessler nie żyje. Z Magdą Gessler łączyło go wyjątkowe uczucie

Piotr Gessler nie żyje. Z Magdą Gessler łączyło go wyjątkowe uczucie

Magda i Piotr Gesslerowie
Magda i Piotr Gesslerowie
Aleksandra Lewandowska

27.08.2021 19:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler zamieściła na swoim koncie na Instagramie emocjonalny wpis, w którym pożegnała byłego męża, Piotra Gesslera. Restaurator zmarł w nocy z czwartku na piątek, o czym poinformowała w mediach społecznościowych córka pary, Lara. Niegdyś łączyło ich wyjątkowe uczucie, dla którego Piotr porzucił swoją pierwszą żonę Martę. Do momentu jego śmierci mieli przyjacielskie relacje.

- Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia tato - napisała na swoim profilu na Instagramie Lara Gessler.

Piotr Gessler zmarł w nocy z czwartku na piątek. Jak na razie nie podano przyczyny jego śmierci. W mediach społecznościowych pojawiły się wpisy zarówno jego córki Lary, jak i byłej żony Magdy, w których obie podzieliły się wzruszającymi słowami o restauratorze.

Magda Gessler żegna Piotra Gesslera

- Piotr Gessler. Najodważniejszy, niezastąpiony tata Lary, Mikołaja, ojczym Tadeusza. Będzie nam go brak bez końca - wyznała Magda Gessler w relacji na swoim Instagramie.

Magda Gessler żegna Piotra Gesslera
Magda Gessler żegna Piotra Gesslera

Restauratorka była drugą żoną Piotra Gesslera, z którym łączyła ją wyjątkowa relacja. Do momentu jego śmierci byli przyjaciółmi. Choć to ona wpadła jemu pierwsza w oko, na jej miłość musiał poczekać.

Historia miłości Magdy i Piotra Gesslerów

Pierwszym mężem Magdy Gessler, którego restauratorka poślubiła w latach 80-tych, był Volkhart Müller, korespondent niemieckiego tygodnika "Der Spiegel" w Madrycie. To z nim Gessler ma syna Tadeusza Müllera urodzonego w 1983 roku. Po śmierci Volkharta wróciła do Polski. Chwilę później poznała braci Gesslerów: Adama i Piotra. Od razu zwrócili na nią uwagę, choć pierwszym, z którym umówiła się na spotkanie, był Adam. Do ich randki jednak nie doszło, bo Adam Gessler po prostu się na niej... nie pojawił.

Wtedy Magdą zainteresował się Piotr, który wówczas miał jeszcze żonę Martę, z którą doczekał się także syna Mikołaja. Mówi się, że to on rozbudził w Magdzie miłość do gastronomii i kulinariów. Zaproponował jej pracę w swojej restauracji. Uczucie przyszło szybko. Było tak silne, że dla niej postanowił rozwieść się z żoną i poprosił ją o rękę.

Piotr i Magda pobrali się, a w 1989 roku powitali na świecie córkę, Aleksandrę Larę. Na co dzień wspólnie skupiali się na rozkręcaniu swojego restauracyjnego biznesu. Prawdopodobnie to przeszkodziło im w pielęgnacji uczucia, bo kilka lat później zdecydowali się na rozwód. Lara miała wtedy 9 lat. Postanowiła zamieszkać z ojcem, z którym łączyła ją silna więź. Magda Gessler zajęła się wtedy rozwojem swojej kariery.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)