GwiazdyMagda Mołek promuje naturalność. W telewizji nie mogłaby sobie na to pozwolić

Magda Mołek promuje naturalność. W telewizji nie mogłaby sobie na to pozwolić

Magda Mołek promuje naturalność
Magda Mołek promuje naturalność

03.06.2021 15:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

We wrześniu ubiegłego roku Magda Mołek rozstała się ze stacją TVN. Działalność zawodową niemal całkowicie przeniosła do internetu i skupia się przede wszystkim na problemach bliskich kobietom. Najnowsze zdjęcie doskonale ilustruje przemianę dziennikarki.

Z TVN-em Magda Mołek była związana aż przez 16 lat. Prowadziła m.in. pierwszą edycję programu "Taniec z gwiazdami", ale największą popularność przyniosły jej dwie inne produkcje: "Dzień dobry TVN" oraz program "W roli głównej", w ramach którego przeprowadzała emocjonalne, długie wywiady z zaproszonymi do studia gośćmi.

Kariera w Internecie

Dziś 45-latka prowadzi konto w serwisie YouTube i doczekała się 116 tys. subskrybentów. Wrzuca tam przede wszystkim odcinki autorskiego formatu pt. "W moim stylu". Do tej pory w programie Mołek gościły m.in. Beata Kozidrak, Katarzyna Grochola czy Monika Mrozowska. W najnowszym odcinku możemy natomiast zobaczyć Aleksandrę Domańską i Zofię Zborowską.

Pretekstem do rozmowy była sytuacja, której doświadczyły ostatnio aktorki. Fotoreporterzy zrobili im zdjęcia, gdy – nieumalowane i swobodnie ubrane – jadły zapiekanki. Na portalach pojawiło się mnóstwo nienawistnych komentarzy pod adresem Zborowskiej i Domańskiej.

- I o tym właśnie jest moja dzisiejsza rozmowa na kanale W MOIM STYLU. O tym, że ciągle słyszymy połajanki: jak ona wygląda, ale mina, co to za włosy, ale się ubrała, przytyła, tak się rzucać na jedzenie, zapuściła się, mogłaby o siebie zadbać, itd, itp. Znacie to? No właśnie... (pis. oryg.) – napisała Mołek w najnowszym poście na Instagramie.

Niepozowane zdjęcie bez makijażu

Dziennikarka, w geście solidarności z aktorkami, zamieściła też zdjęcie, na którym jest bez makijażu i marszczy twarz, jedząc pączka.

- Tak wyglądam, jak jem pączka, tak wygląda osoba, która skupia się na jedzeniu, a nie na pozowaniu przed obiektywem – wyjaśniła. I dodała: - Tak, wiem: to NIE JEST zdjęcie na IG. Zero zalotnego spojrzenia, filtrów, dobrego światła. (pis. oryg.)

Post Mołek spotkał się z dużym poparciem internautów. "Cudne zdjęcie! Mam nadzieję, że z czasem zmienimy ten fatalny, sztuczny trend na sweet focie, na filtry i pokazywanie świata, jakim nie jest". "Świat nie potrzebuje filtrów, jest piękny bez nich!" czy "Zdjęcie jedzącej ciebie jest lepsze niż zdjęcia połowy influencerów w tym kraju" – mogliśmy przeczytać w komentarzach.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zgodzić się z opinią Lary Gessler, która napisała: "Wybacz ale Ty zawsze wyglądasz pięknie. Masz to piękno w sobie i ono się unosi dookoła Ciebie. Nawet kiedy o to nie dbasz" (pis. oryg.).

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (106)