Trwa ładowanie...
d4n6t58
Ludzie

Magdalena Adamowicz mówi o mężu Pawle Adamowiczu. Padło wzruszające wyznanie

Magdalena Adamowicz na swoim koncie instagramowym opublikowała dziś czarno-białą fotografię. W opisie do zdjęcia ujawniła, że wkrótce ukaże się wywiad, w którym opowiada m.in. o rodzinie, trudnych wspomnieniach i niełatwych decyzjach. Jej wyznanie wzruszyło już wielu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Adamowicz mówi o śmierci męża
Magdalena Adamowicz mówi o śmierci męża (ONS.pl)
d4n6t58

Magdalena Adamowicz o śmierci męża

Za każdym razem, gdy Magdalena Adamowicz mówi o śmierci swojego męża, jej słowa wzruszają. Nie inaczej jest tym razem. Kobieta udostępniła na swoim instagramowym koncie informację o tym, że niebawem będziemy mogli przeczytać wywiad, którego udzieliła dla "Fashion Magazine".

"Niedługo ukaże się pełen emocji i wspomnień wywiad o rodzinie, o sprawach ważnych i trudnych" – poinformowała Adamowicz.

d4n6t58

To wciąż jest mój mąż

O tym, że wywiad będzie poruszający, a niejednemu będą mogły polecieć łzy, może świadczyć jedno zdanie, którym Adamowicz postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami. "Wciąż czuję się jego żoną i w głębi serca cały czas nie wierzę, że już do nas nie wróci" – napisała kobieta.

Tak emocjonalny post sprawił, że w komentarzach wiele osób postanowiło napisać bardzo miłe i ciepłe słowa. "My Gdańszczanki i Gdańszczanie zawsze będziemy z panią. Brak prezydenta pani sobą nam wynagradza" – wspierali ją mieszkańcy Gdańska. "I zawsze pani nią będzie. Paweł jest dumny z pani" – wspierali inni.

d4n6t58

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Maja Frykowska wspomina dziadka Wojciecha. Komentuje najnowszy film Tarantino:

d4n6t58

Podziel się opinią

Share

d4n6t58

d4n6t58