GwiazdyMajewski po raz drugi oświadczył się Deynn. "Czas na wersję w sukni i garniaku"

Majewski po raz drugi oświadczył się Deynn. "Czas na wersję w sukni i garniaku"

Deynn i Daniel Majewski
Deynn i Daniel Majewski
Źródło zdjęć: © East News | MARIUSZ GRZELAK/REPORTER
Aleksandra Lewandowska

12.07.2021 16:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marita Surma i Daniel Majewski zaręczyli się po raz drugi. Radosną nowiną podzielili się wspólnie z obserwatorami w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że szykują się na drugi ślub w otoczeniu najbliższych.

Daniel Majewski opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, przekazując fanom informację, że ponownie oświadczył się ukochanej Deynn. Ona oczywiście powiedziała "tak". Pod zaręczynowym postem zebrało się mnóstwo gratulacji.

Historia Deynn i Majewskiego

Kilka lat temu Marita i Daniel postanowili wyjechać z Polski i zamieszkać w Stanach Zjednoczonych. Decyzja spowodowana była nieprzyjemną sytuacją z młodszą siostrą influencerki, która oskarżyła Daniela Majewskiego o psychicznie znęcanie się nad najmłodszą z sióstr, 10-letnią Natalką. Afera nadszarpnęła medialny wizerunek popularnej pary, a wielu reklamodawców zrezygnowało ze współpracy z nimi.

W trakcie przebywania w Stanach Zjednoczonych, gdzie wspólnie skupili się na nagrywaniu vlogów na YouTube'a, Marita i Daniel zdecydowali się na skromny ślub cywilny. O wszystkim poinformowali w mediach społecznościowych.

- Tajemnica nie byłaby tajemnicą, chcieliśmy wziąć ślub spokojnie, zacząć nowy etap w życiu z takim spokojem, żeby nikt nam źle nie życzył i żeby wszystko było w naszych rękach - tłumaczyli wówczas.

Drugie zaręczyny

Okazuje się, że para ma teraz w planach ponowny ślub. Tym razem w otoczeniu najbliższych i znajomych. Majewski po raz drugi oświadczył się ukochanej, a ona powiedziała "tak". Wiadomością podzielił się z obserwatorami na Instagramie.

- Przepraszam, że byłem offline, ale musiałem coś załatwić. Trzeba odświeżać ogień, czas na wersję w sukni i garniaku - napisał Daniel. - Nadal jestem w szoku - wyznała pod opublikowanym zdjęciem Marita.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także