UrodaMakijaż na rozmowę kwalifikacyjną

Makijaż na rozmowę kwalifikacyjną

Makijaż na rozmowę kwalifikacyjną

20.04.2006 14:34, aktual.: 20.04.2006 16:00

Na co dzień lubię stosować mocniejszy makijaż - szczególnie oczu. Czy, idąc na rozmowę kwalifikacyjną, powinnam z niego zrezygnować?

Na co dzień lubię stosować mocniejszy makijaż - szczególnie oczu. Czy, idąc na rozmowę kwalifikacyjną, powinnam z niego zrezygnować? Boję się, że moze zostać to źle odebrane, szczególnie, jeśli rozmowa będzie prowadzona przez kobietę. A czy po ewentualnym otrzymaniu posady powinnam też zrezygnować z mocniejszego makijażu? Iwona C.

Jest sprawą oczywistą, że każdy z nas idąc na rozmowę kwalifikacyjną chce pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie.

Makijaż, w jakim zaprezentuje się Pani w trakcie spotkania, zależy przede wszystkim od charakteru przyszłej pracy. Ubiegając się o niektóre stanowiska w branży reklamowej, związanej z mediami lub urodą, na pewno mniej formalny strój i mocniejszy makijaż nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie - może podkreślić Pani charakter oraz pomysłowość.

Natomiast, jeśli stara się Pani o pracę w instytucji o bardziej radykalnych zasadach polecam skromny makijaż dzienny, podkreślający atuty Pani urody. Sądzę, że po otrzymaniu posady sama Pani dostrzeże zwyczaje, jakie panują w firmie i zdecyduje, czy należy zrezygnować z mocniejszego makijażu.

Izabela Korzeb

www.kreowaniewizerunku.pl
Nie obiecujemy cudów. Nie popieramy ograniczeń. Nie narzucamy stylu. Nie tworzymy gotowych rozwiązań. Obalamy mity. Doradzamy. Pozwalamy działać wyobraźni.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także