Trwa ładowanie...
d10nbzt

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" wspomina ślub. Podzieliła się wyjątkowym zdjęciem

Małgorzata Borysewicz, rolniczka z programu "Rolnik szuka żony" niebawem urodzi drugie dziecko. Tuż przed porodem świętuje na Instagramie ważne wydarzenie - drugą rocznicę ślubu. Ze swoimi obserwatorami podzieliła się wyjątkowym zdjęciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" wspomina ślub, zdjęcie ilustracyjne
Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" wspomina ślub, zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)
d10nbzt

Małgorzata Sienkiewicz z "Rolnik szuka żony" dwa lata temu została żoną poznanego w programie Pawła Borysewicza. Przypadającą na dziś rocznicę ślubu świętuje w szczególnym stanie, oczekując przyjścia na świat kolejnego dziecka.

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" w drugiej ciąży świętuje rocznicę ślubu

Małgorzata Borysewicz stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w 4. edycji programu TVP, "Rolnik szuka żony". To tam poznała miłość swojego życia - Pawła, który wcześniej nie miał wiele wspólnego z rolnictwem. Mężczyzna dla swojej ukochanej zrezygnował z dotychczasowych zajęć i ostatecznie zajął się pracą w jej gospodarstwie. Para szybko stanęła na ślubnym kobiercu - 28 września 2020 zostali mężem i żoną, a niedługo później przyszedł na świat ich syn.

d10nbzt

Małgorzata Borysewicz, ku zaskoczeniu fanów, niedawno ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Choć uczestniczka "Rolnika" chętnie zamieszcza rodzinne kadry na swoim profilu w social mediach, to długo ukrywała fakt, że ponownie zostanie mamą. "Przed nami trochę czasu do 2 szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! " - napisała na Instagramie 26 maja.

Teraz przyszedł czas na kolejne, ważne wydarzenie - rocznicę ślubu, którą również uczciła specjalną fotografią.

"Małżeństwo - jedność, siła, wsparcie w każdej sytuacji! 2 lata" - napisała pod zdjęciem ze ślubnej sesji rolniczka. "Ten weekend w Zakopanem pokazał nam, jak bardzo możemy liczyć na siebie, a to, że jesteśmy mężem i żoną, rodziną, która zawsze jest razem - niejedno przetrwa. Najpiękniejsze słowa, które ostatnio usłyszałam: mimo wszystkich warunków - jesteśmy po to, by Was łączyć, nie dzielić, bo jesteście rodziną" - nawiązała do osobistych przeżyć Borysewicz.

d10nbzt

Fani, zachwyceni zdjęciem, ochoczo składali parze życzenia. "Miłości na kolejne lata", "I tak żyli długo i szczęśliwie. Miłości i zdrowia", "Jacy wy piękni. Wszystkiego dobrego i jeszcze 100 lat razem!" - pisali internauci, uzupełniając komentarze niezliczoną ilością serduszek.

Paweł z "Rolnik szuka żony" o chwili, gdy zobaczył żonę. Nie zapomni reakcji mamy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d10nbzt

Podziel się opinią

Share
d10nbzt
d10nbzt