GwiazdyMałgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński historia miłości

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński historia miłości

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński historia miłości
Źródło zdjęć: © AKPA
21.10.2019 12:24

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński tworzyli piękną parę. Dorociński był pierwszym poważnym chłopakiem aktorki. Teraz nie są już razem, ale nadal się przyjaźnią.

Kożuchowska i Dorociński poznali się na studiach, choć nie studiowali na jednym roku. Połączyła ich szkoła aktorska, ale dopiero życie zawodowe przyczyniło się do rozwoju ich miłości.

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński historia miłości

Aktorzy rozpoczęli swój romans, kiedy Dorociński otrzymał angaż w Teatrze Dramatycznym, w którym już od dwóch lat pracowała Kożuchowska. Początkowo nie mówili nikomu o ich relacji. Oficjalnie pokazali się razem na festiwalu filmowym w Gdyni, chodzili jeszcze na koncerty, a kiedy Dorociński grał w meczu reprezentacji polskich i włoskich artystów w 1999 roku, Kożuchowska skakała na trybunach ze szczęścia, gdy strzelił gola.

Chwilę po tym ich zdjęcia zaczęły pojawiać się w prasie. Para dostała wspólnie kilka ról m.in. w "Golden Joe". Razem wystąpili też na planie widowiska "Wieczór z telenowelą", gdzie Dorociński wcielił się w Zorro, a Kożuchowska w jego wybrankę. Wkrótce dostała rolę w "M jak miłość".

Po trzech latach Kożuchowska odeszła od Dorocińskiego. Aktorzy nie mogli pogodzić miłości z bujnym życiem zawodowym. Nie sprzyjało ono założeniu domu i stabilizacji. Teraz obydwoje założyli rodziny i z sentymentem wspominają dawne lata.

źródło: "Dobry Tydzień"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl