Blisko ludziMałgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z ogrodu. W dobie pandemii koronawirusa docenia proste rzeczy

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z ogrodu. W dobie pandemii koronawirusa docenia proste rzeczy

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z ogrodu. W dobie pandemii koronawirusa docenia proste rzeczy
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
08.04.2020 16:28, aktualizacja: 08.04.2020 20:56

Epidemia koronawirusa zmieniła świat o 180 stopni. Lekarze każdego dnia walczą o ludzkie życie, narażając swoje i swoich bliskich. Wiele osób w dobie pandemii zaczęło doceniać proste rzeczy, do których wcześniej nie przykładali aż tak dużej wagi. Do tej grupy należy m.in. Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska w czasach pandemii stara się przesyłać zastrzyk dobrej energii swoim fanom. W niedziele bierze udział w akcji #instanocki, w której czyta bajki online dzieciom, a w pozostałe dni stara się podnieść na duchu swoich obserwatorów na Instagramie. A ma już ich milion!

Małgorzata Kożuchowska w dobie koronawirusa docenia najprostsze rzeczy

Małgorzata Kożuchowska przestrzega zasad kwarantanny i szczerze zachęca do tego całe społeczeństwo. Teraz w tym trudnym czasie izolacji pokazała zdjęcie z ogrodu. Pozuje z bratkiem włożonym za ucho. W opisie zaznaczyła, że po raz pierwszy aż w takim stopniu docenia naturę. "Wiosna! Mimo wszystko! Zawsze cieszyłam się z dobrodziejstw, jakie daje ogród, ale chyba nigdy nie tak jak w tym roku..." – oznajmia.

"Szkoda, że ludzie dopiero w takich momentach doceniają tak proste rzeczy, jak wyjście na spacer do lasu czy nad rzekę albo nawet wyjście na ogródek" – napisała jedna z fanek pod postem.

Aktorka każdego dnia stara się jednak odnaleźć jakieś pozytywne aspekty w tym trudnym czasie. Patrząc na jej konta w mediach społecznościowych, można zauważyć, że jest to również dla niej czas refleksji. Mimo wszystko z uśmiechem na twarzy pozdrawia fanów.

Źródło artykułu:WP Kobieta