Trwa ładowanie...
d3o3jxg

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z ogrodu. W dobie pandemii koronawirusa docenia proste rzeczy

Epidemia koronawirusa zmieniła świat o 180 stopni. Lekarze każdego dnia walczą o ludzkie życie, narażając swoje i swoich bliskich. Wiele osób w dobie pandemii zaczęło doceniać proste rzeczy, do których wcześniej nie przykładali aż tak dużej wagi. Do tej grupy należy m.in. Małgorzata Kożuchowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska w dobie pandemii poprawia humor internautom
Małgorzata Kożuchowska w dobie pandemii poprawia humor internautom (ONS.pl)
d3o3jxg

Małgorzata Kożuchowska w czasach pandemii stara się przesyłać zastrzyk dobrej energii swoim fanom. W niedziele bierze udział w akcji #instanocki, w której czyta bajki online dzieciom, a w pozostałe dni stara się podnieść na duchu swoich obserwatorów na Instagramie. A ma już ich milion!

Małgorzata Kożuchowska w dobie koronawirusa docenia najprostsze rzeczy

Małgorzata Kożuchowska przestrzega zasad kwarantanny i szczerze zachęca do tego całe społeczeństwo. Teraz w tym trudnym czasie izolacji pokazała zdjęcie z ogrodu. Pozuje z bratkiem włożonym za ucho. W opisie zaznaczyła, że po raz pierwszy aż w takim stopniu docenia naturę. "Wiosna! Mimo wszystko! Zawsze cieszyłam się z dobrodziejstw, jakie daje ogród, ale chyba nigdy nie tak jak w tym roku..." – oznajmia.

d3o3jxg

"Szkoda, że ludzie dopiero w takich momentach doceniają tak proste rzeczy, jak wyjście na spacer do lasu czy nad rzekę albo nawet wyjście na ogródek" – napisała jedna z fanek pod postem.

Aktorka każdego dnia stara się jednak odnaleźć jakieś pozytywne aspekty w tym trudnym czasie. Patrząc na jej konta w mediach społecznościowych, można zauważyć, że jest to również dla niej czas refleksji. Mimo wszystko z uśmiechem na twarzy pozdrawia fanów.

d3o3jxg

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3o3jxg

Podziel się opinią

Share
d3o3jxg
d3o3jxg