Trwa ładowanie...
d1zhz3b

Małgorzata Lewińska grała w "Lokatorach" i "Sąsiadach". Tak teraz wygląda

Małgorzata Lewińska, przyjmując rolę Patrycji Cwał-Wiśniewskiej, nie mogła wiedzieć, jaką popularność jej przyniesie. Była jedną z najwyrazistszych postaci "Lokatorów", a potem "Sąsiadów". Ostatnio pojawiła się na spotkaniu studenckim z Małgorzatą Kożuchowską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Lewińska w serialu "Sąsiedzi"
Małgorzata Lewińska w serialu "Sąsiedzi" (AKPA)
d1zhz3b

Małgorzata Lewińska – "Lokatorzy" i "Sąsiedzi"

Ci, którzy oglądali komediowe seriale telewizji publicznej, na pewno pamiętają Lewińską. Wcielająca się w żonę Michała Milowicza aktorka szybko podbiła serca widzów. Wesoła natura była znakiem rozpoznawczym Patrycji Cwał-Wiśniewskiej. Łatwo było uwierzyć, że Lewińska miała z nią wiele wspólnego.

d1zhz3b

Kiedy emisję "Sąsiadów" przerwano, o aktorce słuch zaginął. Ci, którzy chcieli, mogli oczywiście oglądać ją na deskach teatru. Tyle że Lewińska postanowiła więcej czasu poświęcić swojej rodzinie. Urodziła czwórkę dzieci, w tym bliźnięta, których wychowanie okazało się dla niej nie lada wyzwaniem. Na swoim blogu pisała: "Był moment przerażenia, zanim się jeszcze dowiedziałam, że bliźnięta. Bliźnięta w ogóle rozbroiły jakiekolwiek obawy. Paradoksalnie. Zamiast jeszcze bardziej zaniepokoić przyszłością, to one rozbroiły bombę".

Małgorzata Lewińska – dziś

Na stronie agencji aktorskiej czytamy, że 48-latka współpracuje z Teatrem Miejskim w Lesznie i Syndykatem Artystycznym, z którym gra spektakle w całej Polsce i za granicą. Aktorka czyta również audiobooki. Parę dni temu Małgorzata Kożuchowska podzieliła się zdjęciem ze spotkania z kolegami i koleżankami ze studiów. Wśród nich znalazła się Lewińska. Patrząc na nią, wydaje się, że czas się dla niej zatrzymał.

d1zhz3b

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1zhz3b

Podziel się opinią

Share
d1zhz3b
d1zhz3b