Blisko ludziMałgorzata Pieczyńska jest szczęśliwą mężatką. Ma jednak za sobą miłosny zawód

Małgorzata Pieczyńska jest szczęśliwą mężatką. Ma jednak za sobą miłosny zawód

Małgorzata Pieczyńska ma za sobą nieudane małżeństwo
Małgorzata Pieczyńska ma za sobą nieudane małżeństwo
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
04.05.2022 11:39

Małgorzata Pieczyńska obchodzi 62. urodziny. Aktorka od lat żyje w szczęśliwym związku. Gabriel Wróblewski to drugi mąż gwiazdy. Pierwsza miłość skończyła się w dość przykrych okolicznościach.

Małgorzata Pieczyńska i Gabriel Wróblewski tworzą niezwykle zgraną parę. Małżeństwo zamieszkało w Szwecji, gdzie wiedzie szczęśliwe życie. Jest to drugi sformalizowany związek aktorki, która na pierwszym mężu mocno się zawiodła. Wielka miłość zakończyła się równie wielkim rozczarowaniem.

Po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu w wieku 19 lat

Pieczyńska w wywiadach przyznała, że jej rodzice nie byli zachwyceni tą wiadomością. W końcu aktorka, gdy poinformowała o swoich planach zaślubin, była jeszcze nastolatką. 18-letnia Małgorzata bez wahania przyjęła oświadczyny kolegi po fachu, Andrzeja Pieczyńskiego.

Aktorka była jednak wówczas na tyle zaślepiona uczuciem, że nie zwracała uwagi na całą resztę, w tym na obawy swoich bliskich. W rozmowie z TVP Kobieta gwiazda przyznała, że żyła złudzeniami i widziała w pierwszym mężu to, co chciała zobaczyć. Niestety związek nie przetrwał próby czasu. Po sześciu latach małżeństwa Pieczyńska odkryła, że ukochany ma romans. Mąż przyprowadził kochankę do domu i oznajmił, że... jest to kandydatka na drugą żonę. Czar wówczas prysł, a Pieczyńska przejrzała na oczy.

- W takich chwilach nie ma o czym rozmawiać. Wtedy "klucze na stół" - wyznała w rozmowie z Plejadą.

Choć została przy nazwisku pierwszego męża, zrozumiała, że związek ten był błędem.

Później pojawił się on. Ta historia zakończyła się happy endem

Pieczyńska spotkała szwedzkiego biznesmena z polskimi korzeniami w Sztokholmie. Między nimi od razu zaiskrzyło. Znajomość szybko przerodziła się w coś poważniejszego i choć początkowo nikt nie widział dla tego związku przyszłości, para zamieszkała razem w Szwecji, wzięła ślub i doczekała się syna. Do dziś Pieczyńska i Wróblewski są ze sobą i cieszą się wspólnym życiem. Małżeństwo powitało też na świecie wnuczkę Zosię.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!