GwiazdyUrszula o związku z 20 lat młodszym mężczyzną. "Jeszcze wytrzymuję to tempo"

Urszula o związku z 20 lat młodszym mężczyzną. "Jeszcze wytrzymuję to tempo"

Urszula o związku z 20 lat młodszym mężczyzną
Urszula o związku z 20 lat młodszym mężczyzną
Źródło zdjęć: © AKPA | fot.M.Baranowski
27.04.2022 21:33, aktualizacja: 28.04.2022 09:10

Urszula i Tomasz Kujawski są małżeństwem od prawie 20 lat. Ich związek od początku budził pewne kontrowersje ze względu na dzielącą ich sporą różnicę wieku. Dziś piosenkarka ma 62 lata, a jej mąż jest po czterdziestce. Teraz wyznała, że próbuje jakoś nadążać za młodszym ukochanym.

Urszula od 1985 roku związana była z muzykiem Stanisławem Zybowskiem, z którym łączyła ją nie tylko miłość, ale również praca. Mężczyzna skomponował najsłynniejsze utwory w jej karierze. 1987 roku para powitała na świecie syna Piotra. Niestety o końcu ich miłości zadecydowała choroba. Zybowski zmarł w 2001 roku w wieku 48 lat na raka wątroby. Urszula pogrążyła się w żałobie. Wtedy z pomocą przyszedł członek jej zespołu technicznego Tomasz Kujawski. 

Pomógł Urszuli po stracie męża, a po czasie stał się jej nową miłością

"Znał Staszka i był świadkiem naszej miłości. A po jego śmierci pierwszy podał mi pomocną dłoń. Był może zagubiony, miał jednak w sobie ogromne pokłady dobroci, co mu zostało do dziś" – powiedziała Urszula w rozmowie z Elżbietą Pawełek. "Ula nie dawała sobie rady po stracie męża, mogła zaprzepaścić swoją karierę… Wybrała wariant, żeby się ocalić" – stwierdził Kujawski na łamach "Vivy!". Wkrótce połączyło ich uczucie. 

Tomasz Kujawski pochodzi z Libii, gdzie urodził się jako Samir Mohamed i mieszkał do trzeciego roku życia. W Polsce jako młodzieniec zaczął pracować w zespole Urszuli, zajmując się przede wszystkim nagłośnieniem. Jego związek z piosenkarką był postrzegany jako dość kontrowersyjny ze względu na 20 lat różnicy w wieku. Właśnie dlatego wróżono mu rychły koniec. Jednak nic takiego nie nastąpiło. Para wzięła ślub, a w 2003 roku doczekała się syna Szymona. 

Urszula stara się wytrzymywać tempo narzucane jej przez 20 lat młodszego męża

Teraz Urszula wraz z Ewą Anną Baryłkiewicz napisała swoją autobiografię, w której opisała mężczyzn swojego życia. Na łamach książki stwierdziła, że jej zmarły oraz obecny mąż to przykłady bardzo podobnych charakterów. "Są podobni. Silni, męscy, zdecydowani. Po prostu nie wiązałam się z jakimiś życiowymi niedojdami, tylko z facetami, którzy zawsze brali sprawy w swoje ręce. Takimi, którzy lubią działać, dla których cały czas musi się dziać" – napisała.  

Urszula wyznała również, że mając 62 lata, stara się nadążać za swoim młodszym o 20 lat mężem, choć nie jest to wcale łatwe. "Ze Staszkiem to było bardzo fajne, ale przy Tomku… powoli mnie to już przeraża. Powoli. Ale jeszcze wytrzymuję to tempo, nadążam za zmianami. I wciąż jest to dla mnie przyjemne" – można przeczytać w jej autobiografii "Urszula", która trafi na półki księgarni już 18 maja.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (56)
Zobacz także