Trwa ładowanie...
da64ci1

Małgorzata Rozenek-Majdan martwi się o ciążę. Apeluje do przyszłych matek

W zeszłym miesiącu Małgorzata Rozenek-Majdan oznajmiła, że spodziewa się dziecka. Obecnie gwiazda martwi się o swoją ciążę. Poinformowała o tym na swoim InstaStories.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewa się trzeciego dziecka
Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewa się trzeciego dziecka (ONS.pl)
da64ci1

W zeszłym roku Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, że jej synowie z poprzedniego małżeństwa – 13-letni Stanisław i 9-letni Tadeusz – pojawili się na świecie dzięki metodzie in vitro. W przypadku trzeciej ciąży również specjaliści musieli pomóc. Zawalczyli i udało się. Nic więc dziwnego, że teraz Perfekcyjna Pani Domu bardzo dba o swoje zdrowie.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan pomaga takim, jak ona. Kobiety będą jej wdzięczne

Małgorzata Rozenek o złym stanie powietrza

Teraz na swoim Instastories zwróciła uwagę na złą jakość powietrza. "Słuchajcie dziewczyny, bardzo uważajcie dzisiaj na straszny smog. Rozmawiałam dzisiaj z moim lekarzem prowadzącym. Normy zanieczyszczenia powietrza dzisiaj w całej Polsce, a szczególnie w Małopolsce i na Śląsku, przekraczają o kilkaset procent w przypadku Warszawy i ponad tysiąc procent w przypadku Małopolski i Śląska" - powiedziała.

da64ci1

"To jest tak, że my w ciąży naprawdę musimy zwracać uwagę na jakość powietrza i jeżeli jest taka pogoda jaka jest, to musimy ograniczać wychodzenie na dwór, co więcej musimy ograniczać to wychodzenie z małymi dziećmi" - dodała.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewa się dziecka. Trzecia ciąża może być trudniejsza

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

da64ci1

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

da64ci1

da64ci1
da64ci1