Blisko ludziMałgorzata Rozenek-Majdan pokazała śpiącego syna. Miał towarzystwo

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała śpiącego syna. Miał towarzystwo

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała śpiącego syna. Miał towarzystwo
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
22.01.2020 08:23, aktualizacja: 22.01.2020 08:39

Na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiły się rozczulające zdjęcia. Na jednym widzimy syna celebrytki, Tadeusza, który jeszcze smacznie śpi. Nie sam, lecz z ukochanym członkiem rodziny Majdanów, psem Georgem.

"George chyba nie rozumie, że to łóżko Tadzia. Wesołego dnia, kochani" – zażartowała Rozenek-Majdan pod uroczą fotografią synka i psa, nazywanego pieszczotliwie Giorgiem Majdanim. Pupil, jak można zobaczyć na kolejnym ujęciu, rozmościł się na łóżku Tadeusza na dobre, gdy chłopiec już wstał.

Małgorzata Rozenek-Majdan i George

George pojawił się w rodzinie Majdanów wiosną 2019 r., miesiąc po tym, jak stracili ukochaną suczkę Mariankę. Pies odszedł po ciężkiej chorobie. Rozenek bardzo to przeżyła, Radosław Majdan chciał jak najszybciej podnieść ją na duchu, stąd pomysł na przygarnięcie kolejnego czworonoga. To była niespodzianka.

"Proszę państwa, oto George. Spełnienie moich wieloletnich marzeń" – oświadczyła wtedy Rozenek-Majdan, pokazując światu swojego buldoga angielskiego. Gwiazda nie zapomniała jednak o Mariance, za którą wciąż tęskni.

Gang niedługo znów się powiększy. Niedawno Małgorzata i Radosław Majdanowie pochwalili się, że zostaną rodzicami. Długo walczyli o dziecko – dzięki pomocy jednej z warszawskich klinik ich marzenie wreszcie się spełniło. Celebrytka nie ukrywała, że poddała się procedurze in vitro. Dwójka starszych dzięki również urodziła się dzięki tej metodzie zapłodnienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl