Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek w koszulce z błędem. "Wstyd nosić"

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się w koszulce od Łukasza Jemioła. Uwagę fanów zwróciło wyszyte na niej hasło. W jedno słowo wkradła się literówka i posypały się komentarze.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Małgorzata Rozenek nie zauważyła błędu?
Małgorzata Rozenek nie zauważyła błędu?Źródło: Instagram.com
djqgev2

Małgorzata Rozenek-Majdan stawia na luźną elegancję – nie inaczej było z jej ostatnią podróżną stylizacją. Do brązowych spodni i długiego swetra w takim kolorze dobrała biały t-shirt. Pochodzi on z butiku Łukasza Jemioła i kosztuje 249 zł.

Ale nie z powodu ceny fani krytykują gwiazdę. Otóż, napis na koszulce Rozenek zawiera błąd. Głosi "Belive in your power" (Wierz w swoją moc - ang.) – a powinno być "Believe…". Zabrakło jednej litery, którą zespół Jemioła już dodał, co można sprawdzić na stronie internetowej projektanta. W komentarzach rozpętało się piekło.

   Łukasz Jemioł
Źródło: Łukasz Jemioł

"Gosia angielskiego nie zna, więc nie zauważyła błędu. Podróże kształcą... wykształconych. Tu wystarczy tylko góra walizek; to nic, że pewnie połowa z bykami. Grunt to dumnie nosić", Hahaha Belive?! Przecież wstyd w tym chodzić", "Widocznie nie rozumie się tego napisu i nosi się dumnie na piersi, nie mając pojęcia co to znaczy", "Smutne, że ludzie nie czytają przekazów, które noszą. To chyba podstawy", "Tylko w Polsce ludzie mają problem z angielskim" – czytamy. Niektórzy jednak winią nie Rozenek, ale Łukasza Jemioła.

djqgev2

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

djqgev2

Podziel się opinią

Share
djqgev2
djqgev2