Blisko ludziMałgorzata Trzaskowska założyła profil na Instagramie. "Witajcie!"

Małgorzata Trzaskowska założyła profil na Instagramie. "Witajcie!"

Małgorzata Trzaskowska założyła swój profil na Instagramie
Małgorzata Trzaskowska założyła swój profil na Instagramie
Źródło zdjęć: © East News
22.06.2020 17:56, aktualizacja: 01.03.2022 13:26

Kampania prezydencka jest już na finiszu. Każdy nowy sondaż, przedstawia inną wizję tego, jak zakończą się wybory prezydenckie. Małgorzata Trzaskowska uznała, że właśnie teraz jest dobry moment, by dać poznać się obywatelom. Zawitała dziś w mediach społecznościowych. Najpierw Facebook teraz Instagram.

Do tej pory Małgorzata Trzaskowska pozostawała w cieniu męża. Rzadko zabierała głos, nie miała bezpośredniego kontaktu z wyborcami. Teraz na końcówce kampanii prezydenckiej postanowiła przywitać się z obywatelami. Najpierw wypowiedziała się w "Newsweeku" ze swoim mężem. Potem przyszedł czas na media społecznościowe. Jej pierwszy wpis na Facebooku w godzinę po publikacji zdobył ponad 4 tys. reakcji i wywołał wiele komentarzy.

Małgorzata Trzaskowska debiutuje w social mediach

Nie mogło zabraknąć również Instagrama. "Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Już założyłam profil na Facebooku, czas na Instagram!" – rozpoczęła pierwszy wpis. Żona Rafała Trzaskowskiego w 2 godziny zdobyła prawie 5 tys. obserwatorów, a pod najnowszym postem pojawiło się ponad 350 komentarzy.

Czy ten debiut pomoże Rafałowi Trzaskowskiemu przekonać do siebie większość?