ycipk-2gn4rl
Małgosia Ohme - Lwica Biznesu 2016!

Małgosia Ohme - Lwica Biznesu 2016!

W rozmowie z kobieta.wp przyznała, że nie spodziewała się takiego wyróżnienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-2gn4rl

Gala finałowa plebiscytu "Polskie Lwice Biznesu" za nami. Laureatką plebiscytu w kategorii media została Małgorzata Ohme, która zdradziła nam swój przepis na sukces.

– Jest wiele kobiet wśród nas, które mają wszelkie kompetencje do tego, aby sukces osiągnąć: są mądre, piękne, kreatywne. Ale z tyłu wciąż jest za nimi taki chochlik, który mówi „nie dasz rady”. Wydaje mi się, że jeśli ja sama wierzę w to, że radę dam, ale przede wszystkim wiem, że to tylko ja mogę zmienić swoje życie, to to jest pierwszy krok – zauważa Małgorzata Ohme. – Drugi krok to ludzie wokół nas. Myślę, że większość sukcesów w życiu osiągnęłam dzięki kobietom, które mnie wspierały: mojej mamie, córce, przyjaciółkom. Wszystkie biznesy prowadziłam zawsze w otoczeniu kobiet, które we mnie wierzyły. Ta wiara kobiet daje mi chyba więcej niż wiara mężczyzny, który jest obok mnie. Trzeci krok to pomysł. Tu też pokutuje przekonanie, że trzeba być bardzo kreatywnym, żeby coś wymyślić. Tymczasem pomysły leżą u naszych stóp - zauważyła.

ycipk-2gn4rl

Plebiscyt "Polskie Lwice Biznesu" organizuje magazyn Law Buisness Quality. Akcja ma na celu przybliżenie sylwetek polskich kobiet biznesu – zarówno tych, które odniosły już sukces, jak i tych, które są na najlepszej drodze do jego osiągnięcia. Więcej o zwyciężczyniach przeczytacie w artykule "Oto Lwice Biznesu 2016".

ZOBACZ TEŻ:
ANNA KALATA NA GALI LWICE BIZNESU

JAK ZWYCIĘŻYĆ SMOKA I ZAPANOWAĆ NAD DOMOWYM BUDŻETEM

Get the look

ycipk-2gn4rl
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2gn4rl

ycipk-2gn4rl
ycipk-2gn4rl