GwiazdyMałgosia Socha jest szczęśliwą mężatką. W rocznicę ślubu pokazuje jedno, wymowne zdjęcie

Małgosia Socha jest szczęśliwą mężatką. W rocznicę ślubu pokazuje jedno, wymowne zdjęcie

Małgosia Socha jest szczęśliwą mężatką. W rocznicę ślubu pokazuje jedno, wymowne zdjęcie
Źródło zdjęć: © Instagram.com | Małgorzata Socha
Lidia Pustelnik
05.07.2017 20:20

Pamiętacie supertajny ślub Małgorzaty Sochy w Konstancinie? Trudno uwierzyć, że od tego wydarzenia minęło już 9 lat. Aktorka w rocznicę ślubu pokazuje na Instagramie ślubne obrączki – swoją i męża, Krzysztofa Wiśniewskiego.

– 9 lat minęło jak jeden dzień – pisze na Instagramie Małgorzata Socha. Aktorka od 9 lat jest szczęśliwą żoną biznesmana Krzysztofa Wiśniewskiego. Para pobrała się w wielkiej tajemnicy. Na ceremonię, która odbyła się 5 lipca 2008 roku w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie, została zaproszona tylko najbliższa rodzina młodych.

W 2013 roku przyszła na świat ich córeczka, Zosia. W styczniu tego roku aktorka została mamą po raz drugi – kolejnej córce razem z mężem dali na imię Basia. I choć aktorka zawsze bardzo dba o ochronę swojej prywatności, wkrótce po jej narodzinach postanowiła pochwalić się zdjęciem małej na Instagramie.

Wszystko wskazuje na to, że życie rodzinne gwiazdy "Przyjaciółek" układa się jak najlepiej. Młoda mama szybko wraca do formy po ciąży i wydaje się tryskać energią. Z okazji rocznicy ślubu życzymy jej kolejnych, szczęśliwych lat z mężem!