Trwa ładowanie...

Małgosia Socha jest szczęśliwą mężatką. W rocznicę ślubu pokazuje jedno, wymowne zdjęcie

Pamiętacie supertajny ślub Małgorzaty Sochy w Konstancinie? Trudno uwierzyć, że od tego wydarzenia minęło już 9 lat. Aktorka w rocznicę ślubu pokazuje na Instagramie ślubne obrączki – swoją i męża, Krzysztofa Wiśniewskiego.
Share
Małgosia Socha jest szczęśliwą mężatką. W rocznicę ślubu pokazuje jedno, wymowne zdjęcie
Źródło: Instagram.com, Fot: Małgorzata Socha
d3v14e1

– 9 lat minęło jak jeden dzień – pisze na Instagramie Małgorzata Socha. Aktorka od 9 lat jest szczęśliwą żoną biznesmana Krzysztofa Wiśniewskiego. Para pobrała się w wielkiej tajemnicy. Na ceremonię, która odbyła się 5 lipca 2008 roku w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie, została zaproszona tylko najbliższa rodzina młodych.

W 2013 roku przyszła na świat ich córeczka, Zosia. W styczniu tego roku aktorka została mamą po raz drugi – kolejnej córce razem z mężem dali na imię Basia. I choć aktorka zawsze bardzo dba o ochronę swojej prywatności, wkrótce po jej narodzinach postanowiła pochwalić się zdjęciem małej na Instagramie.

d3v14e1

Wszystko wskazuje na to, że życie rodzinne gwiazdy "Przyjaciółek" układa się jak najlepiej. Młoda mama szybko wraca do formy po ciąży i wydaje się tryskać energią. Z okazji rocznicy ślubu życzymy jej kolejnych, szczęśliwych lat z mężem!

Co według Małogorzaty Sochy oznacza wspieranie rodziców?

d3v14e1

Podziel się opinią

Share
d3v14e1
d3v14e1