Blisko ludziMama trójki bliźniąt o karmieniu piersią. Odkąd publikuje posty w sieci, otrzymuje wiadomości od fetyszystów

Mama trójki bliźniąt o karmieniu piersią. Odkąd publikuje posty w sieci, otrzymuje wiadomości od fetyszystów

Mama bliźniaków o karmieniu piersią
Mama bliźniaków o karmieniu piersią
Źródło zdjęć: © Instagram.com

06.01.2021 10:47, aktual.: 03.03.2022 03:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Misty Lang jest mamą siódemki dzieci, w tym trójki bliźniąt. Jest też studentką medycyny i mocno interesuje ją temat niepłodności, chce w przyszłości być surogatką. Teraz dzieli się historiami ze swojego życia w sieci. Odkąd zaczęła publikować posty o tym, że może podzielić się mlekiem, które produkuje w nadmiarze, otrzymuje niestosowne wiadomości i propozycje.

Misty Lang jest mamą siódemki dzieci. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że trzy razy urodziła bliźnięta. To wyjątkowo rzadka sytuacja, zdarza się raz na 500 tys. przypadków. Kobieta jest też aktywna w sieci, jej konto na Instagramie obserwuje prawie 20 tysięcy osób. Ponieważ karmi piersią, wpadła na pomysł, że będzie dzielić się mlekiem z rodzicami, którzy jego nie mają. Zamiast matki, odezwali się do niej bezdzietni mężczyźni z oburzającymi propozycjami. "Od czasu narodzin moich pierwszych bliźniaków mam nadmiar mleka. Kiedy zdecydowałam się je oddać, skontaktował się ze mną fetyszysta" – tłumaczyła w rozmowie z "The Sun". 

Udawali, że potrzebują mleka

Misty Lang wyznała również, że otrzymała wiadomości od mężczyzn podszywających się pod kobiety, aby zdobyć informacje o szczegółach karmienia. "Wysyłają mi zdjęcia przyrodzenia i proszą o moje zdjęcia topless. Naciskają, żebym wysyłała im nagrania z karmienia i odciągania mleka" - opowiadała.

Kobieta dodała, że dla niej to równoznaczne z molestowaniem seksualnym. Co więcej, wśród wiadomości znalazła się taka, w której jeden z obserwatorów jej profilu zaoferował pieniądze, za to, aby pokarmiła go mlekiem bezpośrednio z piersi. Lang często blokuje niechciane wiadomości, ale zdarza się również, że odpowiada mężczyznom w nadziei, że wytłumaczą jej swój motyw. Chciałaby zrozumieć, dlaczego to robią.

Obecnie 38-latka studiuje medycynę, aby w przyszłości zostać lekarzem. Planuje również zostać surogatką i pomagać rodzicom, którzy borykają się z niepłodnością. Swoją rodzinę uważa już za kompletną. 

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (36)
Zobacz także