Trwa ładowanie...
d3ypzgn

Manifestacja w Rossmannie. Pracownice robią niebieski makijaż

Niebieski makijaż u pracownic Rossmanna to nie przypadek. Sieć rozpoczęła manifest dotyczący przemocy domowej. Zamierzają wspierać Niebieską Linię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Rossmannie ruszyła akcja społeczna
W Rossmannie ruszyła akcja społeczna (iStock.com)
d3ypzgn

Na znak solidarności z ofiarami przemocy domowej pracownice Rossmanna od początku kwietnia będą robić sobie niebieski makijaż. Akcja jest dobrowolna i może się do niej przyłączyć każdy. - Wystarczy zrobić sobie na oku niebieską linię i wrzucić na Instagrama z hasztagiem #niebieskaliniarossmann – czytamy na stronie firmy.

To jednak nie wszystko. Sieć drogerii obiecuje, że wesprze Niebieską Linię w sposób finansowy oraz rzeczowy. - Pogotowie znalazło się na liście 250 organizacji, którym w ramach akcji "Pomagamy jak umiemy" firma Rossmann przekaże produkty warte w sumie 5 mln zł – wyjaśniają pomysłodawcy akcji.

Niebieska Linia, czyli Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, powstała w 1995 r. Już w pierwszym roku działania o pomoc poprosiło blisko 4 tys. osób.

d3ypzgn

Od teraz każda osoba robiąca zakupy w sieci Rossmann będzie wspierać pomoc dla ofiar przemocy rodzinnej.

Poradnia telefoniczna Niebieska Linia : 226687000 (działa codziennie w godz. 12.00-18.00). Można też wysłać maila pod adres: poradnia@niebieskalinia.pl

Masz newa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: #przestańsiędziwić POMÓŻ

d3ypzgn

Podziel się opinią

Share

d3ypzgn

d3ypzgn
d3ypzgn