GwiazdyMarcin Hakiel udzielił wywiadu. Znowu nawiązał do Cichopek

Marcin Hakiel udzielił wywiadu. Znowu nawiązał do Cichopek

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się po 17 latach związku
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się po 17 latach związku
Źródło zdjęć: © East News, Instagram | marcinhakiel
30.04.2022 10:41

Marcin Hakiel po głośnym wywiadzie w programie "Miasto kobiet", w którym zasugerował, że powodem rozstania z Katarzyną Cichopek było odejście żony do kogoś innego znowu nawiązuje do swojej byłej partnerki. Tym razem odbyło się to przy okazji rozmowy na temat tańca.

Marcin Hakiel udzielił niedawno wywiadu Aleksandrze Kwaśniewskiej w programie "Miasto Kobiet", w którym ujawnił kulisy swojego rozstania z Katarzyną Cichopek. Znany tancerz zasugerował, że przyczyną rozejścia małżonków była zdrada. - Nie chciałbym prać brudów, chyba najtrudniejszy moment był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła o więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię - powiedział w rozmowie.

Podkreślił też, że mimo iż walczył o związek, to w pewnym momencie zrozumiał, "że ten okręt, z którym spędziłem 17 lat, on już od dłuższego czasu płynął pod inną banderą".

Marcin Hakiel nawiązuje w wywiadzie do Katarzyny Cichopek

Marcin Hakiel udzielił wywiadu Radiu Zet, gdzie rozmawiał na temat tańca. Powodem spotkania był Światowy Dzień Tańca. Mimo że rozmowa nie dotyczyła życia prywatnego Hakiela, ten nie odmówił sobie nawiązania do swojej relacji z Katarzyną Cichopek, która rozpoczęła się na parkiecie w programie "Taniec z gwiazdami". Pytany o to, jak poprosić kobietę do tańca, odpowiedział:

- Zawsze warto spróbować, nawet jak nie jesteśmy mistrzami tańca, to a nuż widelec okaże się, że ta partnerka, którą poprosimy, będzie (…) tą jedyną. Może dzięki temu, że poprosimy ją do tańca, później jakoś w życiu nam się poukłada - mówił Marcin Hakiel.

- Dla mnie taniec to przede wszystkim emocje, wyrażanie siebie, niezależnie od tego, czy tańczymy w parze, czy solo. Chodzi o to, żebyśmy mogli się komunikować między sobą, między widownią i przekazać to, co czujemy - dodał.

Marcin Hakiel mówił o powodach rozstania z Cichopek. Reakcje są skrajne

Wylewność Marcina Hakiela w mediach mocno skrytykowała aktorka Aleksandra Domańska. "Co za żenujący materiał. Gość zdradza prywatne sprawy dotyczące kobiety, która jest matką jego dzieci. Wtf?! Grow up, dude. Nic nie jest dane na stałe. Życie płynie" - napisała na jednym ze swoich InstaStories.

Marcina Hakiela jednoznacznie wsparła natomiast uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem", Sylwia Bomba. "Trzymaj się, Marcin! Jestem z Tobą, doskonale wiem, przez co przechodzisz. Pamiętaj, że koniec czegoś jest początkiem czegoś nowego. Ściskam" - napisała w jednym z komentarzy pod instagramowym postem, który opublikował tancerz.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta