Blisko ludziMarcin Hakiel przyznaje, że został zdradzony. "Okazało się, że wolność, o którą prosiła, ma imię"

Marcin Hakiel przyznaje, że został zdradzony. "Okazało się, że wolność, o którą prosiła, ma imię"

Marcin Hakiel przyznał, że został zdradzony
Marcin Hakiel przyznał, że został zdradzony
Źródło zdjęć: © East News
Marta Kutkowska

24.04.2022 12:47, aktual.: 24.04.2022 14:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od jakiegoś czasu media spekulują, co było przyczyną rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Dzisiaj w "Mieście Kobiet" tancerz przyznał, że w ich życiu pojawił się "ktoś trzeci". - Kasia od jakiegoś czasu prosiła o więcej wolności. Okazało się, że ta wolność ma imię - wyznał.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek przez 14 lat tworzyli jedno z najbardziej udanych małżeństw w polskim show-biznesie. Cała Polska wstrzymała oddech, gdy kilka tygodni temu gruchnęła wieść o ich rozstaniu. Wygląda na to, że to Marcin Hakiel został porzucony i to... dla innej osoby. Dzisiaj w "Mieście Kobiet" opowiedział, jak walczył o związek i jak radził sobie po porzuceniu.

- Od jakiegoś czasu Kasia prosiła o więcej wolności. Okazało się, że ta wolność na imię.. - wyznał Aleksandrze Kwaśniewskiej.

Tancerz długo walczył o żonę. W pewnym momencie zrozumiał jednak, że jego partnerka już podjęła decyzję. - Ten okręt już płynął w inną stronę, pod inną banderą - dodał.

Celebryta nie ukrywa, że rozstanie wiele go kosztowało. Wyznał, że sobie nie radził i musiał korzystać z pomocy terapeuty.

Marcin Hakiel szczerze o emocjach po rozstaniu

W programie TVN Style tancerz wspomniał, że po rozstaniu wielokrotnie słyszał, że powinien wziąć się w garść i że "tego kwiatu pół światu". Przyznaje, że chce walczyć ze stereotypem "silnego mężczyzny", który wstydzi się emocji. Zachęca, by zwracać się o pomoc do specjalistów.

Na Instagramie tancerza pojawiły się życzliwe komentarze od fanów. Widzowie docenili szczerość i klasę tancerza.

"Jest pan mądrym mężczyzna, który sobie poradzi. Każdego dnia będzie lepiej. Wiem o tym z doświadczenia. Spokojnie, tylko robić swoje" - napisała jedna z obserwatorek.

"Znajdziesz kogoś lepszego, kto cię w pełni doceni. Za rogiem czeka na pewno coś pięknego" - napisała kolejna.

Czy Katarzyna Cichopek odniesie się do słów Marcina Hakiela?

Marcin Hakiel otwarcie dzieli się trudnymi emocjami w social mediach. Za to Katarzyna Cichopek nabrała wody w usta. Na swoim Instagramie dzieli się migawkami z rajskich wakacji i reklamuje kolejne produkty. W obliczu najnowszego wyznania tancerza zdecyduje się zabrać głos?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także