Blisko ludziMarcin Hakiel na kawie z tajemniczą brunetką. Kim jest jego towarzyszka?

Marcin Hakiel na kawie z tajemniczą brunetką. Kim jest jego towarzyszka?

Marcin Hakiel opublikował zdjęcie z tajemniczą brunetką
Marcin Hakiel opublikował zdjęcie z tajemniczą brunetką
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Marta Kutkowska
06.05.2022 16:12, aktualizacja: 06.05.2022 20:21

Rozwód Marcina Hakiela z Katarzyną Cichopek wstrząsnął opinią publiczną. Tancerz nie ukrywał, że rozstanie sporo go kosztowało. Wygląda jednak na to, że powoli wraca do życia, także towarzyskiego. Kim jest brunetka, z którą wybrał się na kawę?

Marcin Hakiel w ciągu kilku ostatnich tygodni stał się obiektem zainteresowania w portali plotkarskich. Wszyscy zastanawiają się, co było prawdziwą przyczyną rozstania tancerza i gwiazdy "M jak Miłość". Niedawno mężczyzna uchylił rąbka tajemnicy w programie "Miasto kobiet". wyjawił między innymi, że kiepsko radził sobie z rozstaniem. Teraz na szczęście czuje się coraz lepiej i… pozuje z tajemniczą kobietą.

Z kim Marcin Hakiel poszedł na kawę?

Marcin Hakiel aktualnie z pewnością nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Regularnie ćwiczy, co przekłada się na jego wygląd i świetną formę. W komentarzach na Instagramie aż roi się od komplementów od fanek.

Dzisiaj tancerz opublikował relacje na Instagramie, w której pokazał się w kawiarni z tajemniczą kobietą. Zadziwiający jest hasztag dodany do nagrania: "okazujesiezepapugitezpijakawe". Marcin Hakiel nie zdradził niczego więcej na temat spotkania.

Marcin Hakiel pozuje z atrakcyjną brunetką
Marcin Hakiel pozuje z atrakcyjną brunetką© Instagram.com

Marcin Hakiel w ogniu krytyki po wywiadzie w "Mieście kobiet"

W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską tancerz zasugerowała między innymi, że w jego małżeństwie pojawił się ktoś trzeci.

- Najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię - wyznał.Dodał także, że nie radził sobie z rozpadem związku i ostatecznie musiał zwrócić się do psychologa.

Nie wszystkim spodobała się szczerość celebryty. Pojawiły się komentarze, że mężczyzna powinien "wziąć się za siebie" i "milczeć ze względu na dobro dzieci". W takim tonie wypowiedziała się między innymi Aleksandra Domańska.

Marcin Hakiel zachęcił krytyków, żeby kontaktowali się z nim osobiście, a także dodał, że powiedział tyle, ile uważa za słuszne.

Marta Kutkowska, dziennikarka Wirtualnej Polski

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!