ycipk-3kxghn

Marcin Rozynek znów pojawił się na scenie. Zaśpiewał w Opolu

Marcin Rozynek to autor popularnego niegdyś hitu "Siłacz". Podczas ostatniego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wokalista znów pojawił się na scenie. Jego występ zachwycił telewidzów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Rozynek to autor hitu "Siłacz"
Marcin Rozynek to autor hitu "Siłacz" (SPL/East News)
ycipk-3kxghn

Marcin Rozynek i jego "Siłacz"

Marcin Rozynek ma na koncie sześć płyt studyjnych, z czego dwie nagrał z zespołem Atmosphere. Wokalista współpracował m.in. z Grzegorzem Ciechowskim i Wojciechem Waglewskim. Największą popularność przyniósł mu jednak utwór "Siłacz" z 2003 roku.

ycipk-3kxghn
East News
Podziel się

Częstotliwość emitowania piosenki w stacjach radiowych wpłynęła oczywiście na zainteresowanie wokalistą. Rozynek szybko stał się idolem wielu pań. Nic dziwnego. Przystojny ciemnowłosy piosenkarz z lekkim zarostem przyciągał wzrok.

Marcin Rozynek – występ w Opolu

Po 2012 roku Rozynek zniknął ze sceny. Aż do teraz. Widzowie mieli okazję zobaczyć wokalistę podczas ostatniego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie zaśpiewał oczywiście swój największy hit.

ycipk-3kxghn

48-letni Rozynek zapuścił włosy i wygląda nieco inaczej niż w czasach swojej największej popularności, jednak jego głos wciąż robi ogromne wrażenie. "Pięknie zaśpiewał w Opolu. Mimo tak długiej przerwy. Specjalnie oglądałam festiwal, żeby go zobaczyć" – komentowała jego występ jedna z internautek. "Niech wraca. Czekam na płytę" – pisała inna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3kxghn
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3kxghn

ycipk-3kxghn
ycipk-3kxghn