Trwa ładowanie...

Magdalena Kumorek na festiwalu w Opolu. Jak dziś wygląda gwiazda serialu "Przepisu na życie"?

Magdalena Kumorek gości na ekranach telewizorów od wielu lat. Sławę zdobyła m.in. rolą w serialu "Samo życie". W tym roku mieliśmy okazję podziwiać ją na festiwalu w Opolu.
Share
Magdalena Kumorek sprawia wrażenie, jakby upływający czas zupełnie nie robił na niej wrażenia
Magdalena Kumorek sprawia wrażenie, jakby upływający czas zupełnie nie robił na niej wrażeniaŹródło: East News, Fot: Tomasz Kielczewski
dbufg4a

Magdalena Kumorek w Opolu

Magdalena Kumorek swój ekranowy debiut zaliczyła prawie dwie dekady temu, w "Poranku Kojota". Potem jej kariera potoczyła się błyskawicznie - była rola w "Samym życiu" i w innych serialu. Kilka lat temu widzowie pokochali ją znowu za granie Anki w "Przepisie na życie".

Choć ostatnio gwiazda trochę zmniejszyła swoje tempo, wciąż możemy ją obserwować na czerwonym dywanie. W tym roku pojawiła się na festiwalu w Opolu. Założyła z tej okazji długą, sięgającą ziemi srebrną suknię z jednym długim rękawem. Na scenie prezentowała się zjawiskowo.

    East News
Źródło: East News, Fot: TRICOLORS
dbufg4a

Fryzura Magdaleny Kumorek

Magdalena Kumorek od lat jest wierna tej samej fryzurze - długim, czarnym włosom. I trzeba przyznać, że jest jej w nich bardzo do twarzy.

Aktorce zdarzało się zmieniać wygląd na potrzeby ról, ale cały czas jest wierna swojemu stylowi. Sprawia wrażenie, jakby upływający czas zupełnie nie robił na niej wrażenia.

dbufg4a

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Spotkaliście się z podobnym problemem? Prześlijcie nam swoje historie przez dziejesie.wp.pl

dbufg4a

Podziel się opinią

Share
dbufg4a
dbufg4a