Trwa ładowanie...

Maria Curie-Skłodowska w internetowej kreskówce

Marie Curie Skłodowska została superbohaterką! Polska noblistka znalazła się w zaszczytnym gronie naukowców takich jak: Albert Einstein, Zygmunt Freud czy Tesla. Wszyscy oni są bohaterami kreskówki „Super Science Friends” stworzonej przez Bretta Jubinville’a i Tinman Creative Studios.

Share
Maria Curie-Skłodowska w internetowej kreskówce
Źródło: Youtube
d150d9w

Marie Curie Skłodowska została superbohaterką! Polska noblistka znalazła się w zaszczytnym gronie naukowców takich jak: Albert Einstein, Zygmunt Freud czy Nikola Tesla. Wszyscy oni są bohaterami kreskówki „Super Science Friends” stworzonej przez Bretta Jubinville’a i Tinman Creative Studios.

„Super Science Friends” to zabawna opowieść o przygodach wyjątkowych superbohaterów. W pierwszym odcinku - zrealizowanym dzięki akcji przeprowadzonej na Kickstarterze, naukowcy na zlecenie Winstona Churchilla wyruszają na specjalną misję. Marie Curie oraz pozostali agenci m.in.: Karol Darwin czy Tapputti, mają rozwiązać zagadkę znikających jabłek.

(fot. Youtube.com)
Źródło: (fot. Youtube.com)

Drużyna Churchilla ma większą szansę na powodzenie akcji niż James Bond. Każda z postaci obdarzona jest bowiem supermocą. Karol Darwin potrafi przeobrażać się w różne zwierzęta, Albert Einstein jest szybszy niż światło, Zygmunt Freud potrafi wpływać na libido ludzi, a polska naukowiec Marie Curie-Skłodowska to Mistrzyni Promieniowania, która jednocześnie skutecznie walczy o prawa kobiet.

d150d9w

Pierwszy odcinek trwa kilkanaście minut, ale jest bardzo wciągający i z pewnością przypadnie do gustu fanom animacji. Wszystko wskazuje na to, że przygody „Super Science Friends” będą kontynuowane. Obecnie zbierane są pieniądze na drugi odcinek.

Zobaczcie też: NAJLEPSZE DIETY 2016!

d150d9w

Podziel się opinią

Share
d150d9w
d150d9w
Strona Główna WP