ycipk-1z2n5z

Maria Curie-Skłodowska w internetowej kreskówce

Marie Curie Skłodowska została superbohaterką! Polska noblistka znalazła się w zaszczytnym gronie naukowców takich jak: Albert Einstein, Zygmunt Freud czy Tesla. Wszyscy oni są bohaterami kreskówki „Super Science Friends” stworzonej przez Bretta Jubinville’a i Tinman Creative Studios.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maria Curie-Skłodowska w internetowej kreskówce
(Youtube)
ycipk-1z2n5z

Marie Curie Skłodowska została superbohaterką! Polska noblistka znalazła się w zaszczytnym gronie naukowców takich jak: Albert Einstein, Zygmunt Freud czy Nikola Tesla. Wszyscy oni są bohaterami kreskówki „Super Science Friends” stworzonej przez Bretta Jubinville’a i Tinman Creative Studios.

„Super Science Friends” to zabawna opowieść o przygodach wyjątkowych superbohaterów. W pierwszym odcinku - zrealizowanym dzięki akcji przeprowadzonej na Kickstarterze, naukowcy na zlecenie Winstona Churchilla wyruszają na specjalną misję. Marie Curie oraz pozostali agenci m.in.: Karol Darwin czy Tapputti, mają rozwiązać zagadkę znikających jabłek.

(fot. Youtube.com)
Podziel się
ycipk-1z2n5z

Drużyna Churchilla ma większą szansę na powodzenie akcji niż James Bond. Każda z postaci obdarzona jest bowiem supermocą. Karol Darwin potrafi przeobrażać się w różne zwierzęta, Albert Einstein jest szybszy niż światło, Zygmunt Freud potrafi wpływać na libido ludzi, a polska naukowiec Marie Curie-Skłodowska to Mistrzyni Promieniowania, która jednocześnie skutecznie walczy o prawa kobiet.

Pierwszy odcinek trwa kilkanaście minut, ale jest bardzo wciągający i z pewnością przypadnie do gustu fanom animacji. Wszystko wskazuje na to, że przygody „Super Science Friends” będą kontynuowane. Obecnie zbierane są pieniądze na drugi odcinek.

ycipk-1z2n5z

Zobaczcie też: NAJLEPSZE DIETY 2016!

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1z2n5z

ycipk-1z2n5z
ycipk-1z2n5z