GwiazdyMarianna Schreiber pokazuje kolejne odważne zdjęcie. Przy okazji cytuje hit Mezo

Marianna Schreiber pokazuje kolejne odważne zdjęcie. Przy okazji cytuje hit Mezo

Marianna Schreiber pokazuje ciało i cytuje Mezo
Marianna Schreiber pokazuje ciało i cytuje Mezo
Źródło zdjęć: © Instagram.com
28.09.2021 11:36

Marianna Scheriber ma teraz swoje pięć minut sławy, które zyskała dzięki krótkiemu udziałowi w programie "Top Model". Żona ministra PiS-u nierzadko wzbudza kontrowersje, publikując odważne zdjęcia na swoim Instagramie.

Marianna Schreiber jest żoną Łukasza Schreibera – ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego. Stała się rozpoznawalna przez udział w "Top Model". Na castingu do programu wyznała, że robi to w tajemnicy przed mężem, który wyznaje inne poglądy i wartości. Kobieta marzyła o karierze modelki, jednak z programu odpadła w trzecim odcinku. Teraz wykorzystuje duże zainteresowanie swoją osobą i udziela wielu wywiadów, w których mówi o swoich poglądach, a także komentuje swoje życie rodzinne na Instagramie. 

Przerwał milczenie 

Schreiber nie ukrywa, że odkąd pojawiła się w "Top Model", w jej małżeństwie zagościł kryzys, a para pracuje nad tym, aby się dogadać. Łukasz Schreiber długo nie komentował całej sprawy. Kilka dni temu postanowił jednak otworzyć się w rozmowie z "Super Expressem". "Każdy jest wolnym człowiekiem i każdy ma prawo robić, jak uważa. (…) Nie potępiam żony za występ, bo każdy jest wolny. I nie obchodzą mnie plotki" – powiedział na łamach tabloidu.  

Po raz kolejny szokuje 

Marianna Schreiber lubi wyrażać swoje zdanie na kontrowersyjne tematy takie, jak prawo do aborcji czy stosunek do społeczności LGBT, które często stoją w opozycji do poglądów jej męża. Oprócz tego nie daje o sobie zapomnieć, publikując niejednokrotnie odważne zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. W najnowszym poście zaprezentowała kolejną tego typu fotografię, na której odsłania dużo ciała. 

"Fotografia z lipca, tak ciało reagowało na leki, plus gorąc, ekstremalnie cienka skóra – tak po lekach w upalne lato wyglądały po całym dniu moje ręce. 6 kg więcej niż teraz…wtedy jeszcze dużo, dużo więcej ćwiczyłam" – wyznała Schreiber w opisie pod zdjęciem. 

W poście postanowiła również zamieścić obszerny cytat z piosenki Mezo i Kasi Wilk pt. "Ważne", która swego czasu była wielkim hitem. Żona ministra przyznała przy okazji, że uwielbia Mezo, a jego utworów często słuchała w przeszłości. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl