Trwa ładowanie...
dqlzner

Marilyn Monroe zmarła 58 lat temu. Co się wtedy stało?

5 sierpnia 1962 roku zostało znalezione ciało Marilyn Monroe. Aktorka leżała na łóżku i trzymała w dłoni telefon. Jej twarz była ukryta w poduszce, a na nocnym stoliku spoczywały puste buteleczki po lekach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
58. rocznica śmierci Marylin Monroe
58. rocznica śmierci Marylin Monroe (Getty Images)
dqlzner

Marilyn Monroe dla wielu nadal jest ideałem. Aktorka zmarła dokładnie 58 lat temu w swojej posiadłości w Los Angeles. Oficjalnie powodem śmierci było samobójstwo, choć wielu jej przyjaciół zeznawało później, że nie było w jej zachowaniu w ciągu ostatniego dnia nic, co wskazywałoby na chęć odebrania sobie życia.

Marylin Monroe ostatni dzień życia

4 sierpnia 1962 roku pozornie nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego. Rano Marilyn Monroe brała udział w sesji fotograficznej, później spotkała się z terapeutą Ralphem Greensonem, a wieczorem zadzwoniła do byłego męża, który nie zauważył u niej niecodziennego zachowania. Godzinę później skontaktowała się z aktorem Peterem Lawfordem. On jako pierwszy zaczął się niepokoić. Twierdził, że kobieta jest pod wpływem narkotyków.

dqlzner

Tej nocy z aktorką została gosposia. O 3 nad ranem światło w pokoju Marilyn Monroe nadal pozostawało zapalone, a sama gwiazda nie odpowiadała na wołanie zaniepokojonej Eunice Murray. Kobieta zadzwoniła do psychoterapeuty Marilyn i to on znalazł ciało gwiazdy. Leżała naga z twarzą ukrytą w poduszce. W jej ręku spoczywał telefon.

Sprawdzam!: iRobot Roomba i7

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dqlzner

Podziel się opinią

Share
dqlzner
dqlzner